چه کسانی فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد می‌شوند؟ / آهنگ تغییرات به صدا در آمد / گزینه فرمانداران مشخص شد؟ ( + اسامی )
چه کسانی فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد می‌شوند؟ / آهنگ تغییرات به صدا در آمد / گزینه فرمانداران مشخص شد؟ ( + اسامی )
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تغییر فرمانداران شهرستان‌های استان در آینده نزدیک خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خبر دیشموک؛اخیراً سید جواد هاشمی معاون سیاسی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد به تغییر فرمانداران این استان اشاره کرد و اظهار داشت: تغییر فرمانداران شهرستان‌های استان در دستور کار قرار گرفته و به زودی انجام می‌گیرد. معاون سیاسی امنیتی

اخیراً سید جواد هاشمی معاون سیاسی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد به تغییر فرمانداران این استان اشاره کرد و اظهار داشت: تغییر فرمانداران شهرستان‌های استان در دستور کار قرار گرفته و به زودی انجام می‌گیرد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اقدامات اولیه برای تغییر فرمانداران انجام شده، گزینه‌های مدنظر به وزارت کشور معرفی شدند و باید مراحل استعلامات و مصاحبه که روند طولانی است، انجام شود.
وی خاطرنشان کرد: بخش اعظمی از فرمانداران را معرفی کردیم و منتظر دستور وزارت کشور برای پیگیری کارهای این افراد هستیم.

، افراد زیر برای تعیین فرمانداران شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد به وزارت کشور معرفی شده‌اند.
عبدالعزیز موسوی به عنوان فرماندار کهگیلویه به وزارت کشور معرفی شده است. وی قبلاً بخشدار بوده و نیروی آموزش و پرورش است.
جلال دارش به عنوان فرماندار بهمئی معرفی شده و همچنین علی محمد محمدی که شغل وی، نظامی است، برای فرماندار شهرستان لنده معرفی شده است.
همچنین عبدالرحمان توفیقیان به عنوان فرماندار چرام، روانبخش دیهیم به عنوان فرماندار گچساران و نادر گرامی نیز به عنوان فرماندار باشت مطرح هستند. این افراد در حال گذراندن مراحل قانونی هستند.
به گزارش رسیده، مجید احمدی و عبدالحمید پناهی و باقر قائمی فرمانداران حوزه انتخابیه شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون فعلاً تغییر نمی‌کنند.

لازم بذکر است:اقدامات اولیه برای تغییر فرمانداران انجام شده، گزینه‌های مدنظر به وزارت کشور معرفی شدند و باید مراحل استعلامات و مصاحبه که روند طولانی است، انجام شود. وی خاطرنشان کرد: بخش اعظمی از فرمانداران را معرفی کردیم و منتظر دستور وزارت کشور برای پیگیری کارهای این افراد هستیم.به گزارش کبنا، بر اساس اطلاعات رسیده به پایگاه خبری کبنا نیوز، افراد زیر برای تعیین فرمانداران شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد به وزارت کشور معرفی شده‌اند. عبدالعزیز موسوی به عنوان فرماندار کهگیلویه به وزارت کشور معرفی شده است.

وی قبلاً بخشدار بوده و نیروی آموزش و پرورش است.جلال دارش به عنوان فرماندار بهمئی معرفی شده و همچنین علی محمد محمدی که شغل وی، نظامی است، برای فرماندار شهرستان لنده معرفی شده است.همچنین عبدالرحمان توفیقیان به عنوان فرماندار چرام، روانبخش دیهیم به عنوان فرماندار گچساران و نادر گرامی نیز به عنوان فرماندار باشت مطرح هستند.

این افراد در حال گذراندن مراحل قانونی هستند.

، مجید احمدی و عبدالحمید پناهی و باقر قائمی فرمانداران حوزه انتخابیه شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون فعلاً تغییر نمی‌کنند.

 

 

انتهای پیام:آ

  • نویسنده : مالک آهنگ