پیام تبریک فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته بسیج
پیام تبریک فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته بسیج
فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد در پیامی هفته بسیج را به قشرهای مختلف بسیجیان و مردم استان تبریک گفت.

در متن پیام سرتیپ دوم پاسدار حسن حکمتیان آمده است: به دنبال پيروزي انقلاب اسلامي و قطع دست استکبار جهاني و منافع آنها در ايران، توطئه‌ها و فتنه‌هاي شياطين عليه ايران روز به روز گسترش يافت که در چنين شرايطي امام خميني در پنجم آذر ۱۳۵۸، فرمان تشکيل بسيج را صادر کردند و فرمودند: “مملکتي که ۲۰ ميليون جوان دارد، بايد بيست ميليون ارتش داشته باشد” که این امر دور اندیشی، درایت و آینده نگری آن امام بزرگوار را نشان می دهد.

بسیج که به مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملی ایران اسلامی تبدیل شده در تمام ادوار درخشان انقلاب اسلامی توانسته است موجبات سرافرازی و اقتدار ملی این مرز و بوم را فراهم نماید.
این تشکیلات عظیم مردمی پس از حضور موثر و مقتدرانه در دفاع مقدس و کسب تجربیات ذیقیمت، توانسته در تمام عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و همچنین رخدادهایی چون حوادث و بلایای طبیعی نیز منشاء اثرات مفید و موثر باشد.

بسیج در تمام عرصه های زندگی مردم در دوران‌های بعد از انقلاب اسلامی حضور پر رنگ و ارزشمندی داشته و در روزهای سخت همه گیری کرونا نیز با تمام توان و تجهیزات به یاری مردم شتافت و شاهد تلاش ایثارگرانه این عزیزان در دفاع از سلامتی مردم عزیزمان هستیم.
اینجانب ضمن درود به روان پاک شهداء و تعظیم در مقابل عظمت خدمات و تلاش‌های بسیج در عرصه های مختلف، آغاز هفته بسیج را به همه مردم عزیز استان کهگیلویه و بویراحمد به‌ ویژه مسئولان و جوانان پاک نهاد و بسیجی این خطه سرافراز تبریک عرض می‌کنم و از خداوند متعال برای تمامی بسیجیان عزیز آرزوی توفیق خدمت، سعادت مندی و بهروزی را خواستارم.

سرتیپ دوم پاسدار حسن حکمتیان

فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد