پیام تبریک “سید محمد موحد” به مناسبت آغاز سال نو
پیام تبریک “سید محمد موحد” به مناسبت آغاز سال نو

متن کامل پیام به شرح زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم یا مقلب القلوب و الأبصار، یا مدبّر اللّیل و […]

متن کامل پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

یا مقلب القلوب و الأبصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الأحوال ،حوّل حالنا الی احسن الحال
به نام خداوندی که بدیع است و هر لحظه خلقی نو  و نوروزی جدید می‌آفریند تا تحول و تغییر را لازمه زندگی نماید و حرکت به سوی تعالی را تذکر دهد.
سلام بر بهار و شکوفایی مردمان!
سلام بر شادابی و نشاط روزگار!
سلام بر برادران  و خواهران ایمانی خودم، مردم صبور، فرهنگ مدار ،شهادت پیشه و ایثارگر شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده .
حال که رستاخیز طبیعت بر جان و تنمان نهال امید رویانده و نوروز ،نوید پویایی سر داد، زمان را غنیمت می‌شمرم و این نوروز باستانی را که همگام و همراه اعیاد شعبانیه شد، به شما مردم تاریخ‌ساز،حماسه آفرین و صاحب بینش و منش، وگرانسنگ ترین سرمایه‌های نظام در حوزه انتخابیه ام، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از یگانه منان  سالی سرشار از شادمانی، نیکفرجامی و تندرستی برای شما آرزو می کنم.
رستاخیز طبیعت با تمام سرخوشی ها و سرسبزی هایش در قاب و قالب طبیعت زیبا ،جلوه ای  از آفرینش جمال و جلال الهی است و فروردین، سرفصلی نوین و دوباره برای تجدید ارادت ها، یکدلی،محبت های خالصانه و زدودن کدورت هاست تا بشر بتواند متخلص و آراسته به صفات الهی شود.
این جانب ضمن اظهار سپاسمندی خویش از تمامی مسئولان تلاشگر استانی و شهرستانی، به ویژه مدافعین سلامت که در طلایه لشکر مبارزه با ویروس مرموز کرونا جان بر کف دست نهادند و  سپاسگزاری بیشتر  از شکیبایی مردم در تحمل محرومیت ها و تلخی ها و فشارهای اقتصادیِ مبتلابِه ،
امیدوارم بتوانم در سال جدید بیش از پیش از سفره پربرکت نظام جمهوری اسلامی ایران با برنامه‌ریزی دقیق‌تر و مدیریت بهتر و عالمانه تر و با تکیه بر تمامی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل انسانی و غیر انسانی در این دیار واین جغرافیای عزیز از ایران زمین بهره‌مند گردیم  تا  مردمِ محقِ ما در شرایط اجتماعی فرهنگی و اقتصادی شایسته تری زندگی کنند.
بنده ی خدمتگزار شما  برآنم  تا به لطف حضرت حق و با مطالبه گری مجدّانه و سزاوار از مسئولان کشوری،استانی و شهرستانی در این مسیر قلم و قدم بزنم و با تبعیت از فرامین رهبر فرزانه و تلاش در تحقق شعار سال *تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها* و سرلوحه قرار دادن این شعار حکیمانه، مدبرانه  و کارشناسی شده ،دین خود را در حد توان و فراتر از وظیفه ،به شهدا ، امام شهدا و خدمت به شما نورچشمی های حوزه انتخابیه ام ازهر قشر و صنفی  اَدا نمایم تا شاید اندکی از این همه لطف شما را پاسخگو باشم.
در پایان از خداوند متعال طلب می کنم و به حق مقربان درگاهش سوگند می دهم که توفیق کرامت نماید و این سال را سال گشایش و آسایش ،رشدِ سلامت وتوسعه اقتصاد ونشر فرهنگ اسلامی قرار دهد و توفیقی حاصل نماید که در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم و تدابیر حکیمانه رهبر اندیشمند مان بتوانیم خواسته‌ها و مطالبات به حق شما را به احسن وجه برآورده نماییم و شاهد توسعه ی همه جانبه، اعم از اقتصادی، انسانی ، فرهنگی و عمرانی باشیم.   انشاءالله

 

سید محمد موحد
نماینده مردم شریف کهگیلویه، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

  • نویسنده : مالک آهنگ