پلمب واحدهای صنفی متخلف در کهگیلویه+تصاویر
پلمب واحدهای صنفی متخلف در کهگیلویه+تصاویر
رییس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه گفت: به منظور کنترل و پایش مستمر بازار، پنج واحد صنفی متخلف علاوه بر تعطیلی محل کسب و پلمب، به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

به گزارش خبر دیشموک ، سید علمدار بازرگان در گفت‌وگو با خبرنگاران در کهگیلویه اظهار کرد: در پی تداوم افزایش اقدامات نظارتی، مقابله و برخورد با متخلفان در قالب سرکشی و بازرسی تیم‌های مشترک کارشناسی و به منظور کنترل و پایش مستمر بازار، پنج واحد صنفی به دلیل گران‌فروشی و عدم درج قیمت، علاوه بر تعطیلی محل کسب و پلمب، به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

رییس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه افزود: پلمب ۵ واحد صنفی متخلف شامل ۳ واحد صنفی خواربارفروشی و سوپرمارکت و دو واحد صنف میوه فروش بودند که توسط واحد اجرای احکام تعزیرات حکومتی شهرستان پلمب شدند.

وی بیان کرد: بعد از مصوبات جدید سران قوا و افزایش اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی تاکنون ۱۳واحد صنفی پلمب شده و در هفته‌های پیش رو واحدهای صنفی دیگری اعم از خدمات موبایل فروشی‌ها، آرایشگاه زنانه، مکانیکی، فروشگاه مواد غذایی، اغذیه فروشی و….با توجه به آرا صادره و قطعیت آرا پلمب می‌شوند.

بازرگان خاطرنشان کرد:مردم می‌توانند در صورت مشاهده گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار و اختفای کالا، عرضه خارج از شبکه کالا، تقلب، عدم درج قیمت و خودداری از عرضه کالا و… این موارد را به سازمان تعزیرات گزارش کنند و سازمان تعزیرات نیز قانونا صلاحیت پیگیری آن‌ها را دارد.

وی گفت: برای ثبت شکایات، مردم می‌توانند هرگونه تخلف را به سامانه www.t۱۳۵.ir یا شماره گویای ۱۳۵ یا سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵  و شماره ۱۲۴ ستاد خبری صنعت معدن و تجارت اطلاع‌ دهند.