مردم طرح فاصله ‌گذاری اجتماعی را جدی بگیرند؛ نگرانی از کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی
مردم طرح فاصله ‌گذاری اجتماعی را جدی بگیرند؛ نگرانی از کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی
مردم طرح فاصله ‌گذاری اجتماعی را جدی بگیرند؛ دلایل نرخ بالای بیماری کرونا در استان, نگرانی از کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی

مردم طرح فاصله ‌گذاری اجتماعی را جدی بگیرند/ دلایل نرخ بالای بیماری کرونا در استان/ نگرانی از کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی
مردم طرح فاصله ‌گذاری اجتماعی را جدی بگیرند/ دلایل نرخ بالای بیماری کرونا در استان/ نگرانی از کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی
منتخب یازدهم مجلس در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با اظهار تاسف از فوت بیماران کرونایی در کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد، دلایل بالا بودن نرخ بیماری کرونا در این استان را تشریح کرد و از مردم خواست طرح فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرند.

” حجت الاسلام حاجی سید محمد موحد ” در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: متاسفانه تعدادی از بیماران کرونایی در استان کهگیلویه و بویراحمد و حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ فوت کرده که ضمن تاثر فراوان از این حوادث تلخ، امیدوارم دیگر شاهد تکرار این وقایع تلخ نبوده و به نوبه خود به خانواده های این عزیزان تسلیت عرض می کنم.

وی با بیان اینکه همه مردم کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد باید به توصیه پزشکان، متخصصان، کارشناسان و کادرهای درمانی عمل کرده تا بتوانیم در کنار هم این ویروس را شکست دهیم، خاطرنشان کرد: همه ما باید با همکاری با مسئولان و تصمیم‌گیران در تحقق طرح فاصله گذاری اجتماعی جهت پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و در نهایت شکست این ویروس، مشارکت فعال تری داشته باشیم.

نماینده ۲۰ ساله مجالس شورای اسلامی افزود: با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و پاسخ به درخواست‌های مسئولان، بطور حتم شاهد کاهش رشد نگران‌کننده بیماران مبتلایی به ویروس کرونا در کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد خاصه حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ خواهیم بود.

موحد با تاکید بر همکاری مردم با مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی جهت پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: پزشکان و کادرهای درمانی نیز بدانند که همه ما قدردان زحمات شبانه روزی و صادقانه آنان در کنترل این ویروس بوده و بطور حتم این تلاش های دلسوزانه در تاریخ پرافتخار ما به نیکی ثبت خواهد شد.

وی با اشاره به برخی از مشکلات و کمبودهای حوزه بهداشت و درمان در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ، ادامه داد: حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ اکنون با برخی مشکلات در حوزه بهداشت و درمان مواجه بوده که البته رفع مشکلات آن مانند افتتاح بیمارستان ها نیازمند وقت و زمان بیشتری است.

منتخب یازدهم حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای گفت: آنچه که این روزها حوزه بهداشت و درمان حوزه انتخابیه اینجانب به آن نیاز فوری دارد گسیل نمودن امکانات و تجهیزات درمانی مورد نیاز پزشکان و کادرهای درمانی است که با امکانات محدود اقدامات ارزنده ای داشته اند.

موحد با تاکید براینکه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با وجود تلاش‌های شبانه روزی که تاکنون برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد انجام داده و قابل تقدیر است، اظهارداشت: بنظر می رسد حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ بدلیل وسعت جغرافیایی، کثرت جمعیت، عمیق بودن محرومیت ها و بالا بودن نرخ بیماری کرونا نسبت به سایر حوزه های انتخابیه استان، اکنون نیازمند توجه بیشتر مسئولان ارشد استانی بویژه مسئولان ارشد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است.

این نماینده باسابقه مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه براساس برخی گزارش‌های دریافتی، در شهرستان‌های چهارگانه حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ، تیم‌های پزشکی از کمبود برخی امکانات و تجهیزات اولیه نظیر ماسک، دستکش و مایعات ضدعفونی کننده بشدت نگران و دچار مشکل شده اند.

منتخب یازدهم حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با اظهار تاسف از فوت بیماران کرونایی در کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: از فوت تعدادی از هموطنان مان بدلیل ابتلا به ویروس کرونا بسیار متاثر بوده و امیدوارم در آینده شاهد فوت بیماران مبتلا به این ویروس در کشور نباشیم.

وی از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ خواست به پویش ” در خانه بمانید “بپیوندند و از سفرهای غیر ضروری پرهیز کرده چرا که مردم نقش اصلی را در قطع زنجیره انسانی دارند.

موحد از همکاری و همراهی نیروهای نظامی، انتظامی و دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین نیروهای جهادی و داوطلبان مردمی با دولتمردان در جهت مقابله با ویروس کرونا نیز تقدیر کرد.

  • منبع خبر : ایلنا