مردم دیشموک؛ حتما باید جنازه ببینیم تا رعایت کنیم؟!+تصاویر
مردم دیشموک؛ حتما باید جنازه ببینیم تا رعایت کنیم؟!+تصاویر
مسئولان با جدیت بیشتر عمل کنند و مردم خواهش میکنیم رعایت کنید تا انشاءالله بزودی با لبخند به استقبال نوروز ۹۹برویم

به گزارش خبرنگار خبر دیشموک؛مهدویان دوست از  تیم غربالگری مستقر در جاده خوزستان به دیشموک در گفتگو با ما گفت:  این پایگاه به معنای پایان ماجرا نیست و متأسفانه سهل انگاری در مدیریت این مسیر کار ما را سخت تر کرد.

نیروی غربالگر مستقر در جاده خوزستان بیان کرد؛ انتظار داریم مسئولان برای ما که شیفت میدهیم , تجهیزاتی از قبیل ماسک،روپوش ،دستکش و …تهیه کنند و اگر در ادامه چنین نشود این پایگاه چیزی فقط صوری سازی نخواهد بود.

علیرحم مهدویان دوست بهورز خانه بهداشت سردو و مسئول شیفت پایگاه تست بیماری کرونا در مسیر خوزستان به دیشموک گفت ؛ سه روزی است در این مسیر از ساعت ۸صبح تا ۷ غروب با همکاری بسیج دیشموک ،نیروی انتظامی و منابع طبیعی، دهیار اسفندان و سردو  به شدت این مسیر که اتفاقاً چند روزی بیش از پیش وسیله نقلیه در این مسیر دیده میشود فعالیت میکنیم.

علیرحم مهدویان دوست گفت؛ مسئولان عزیز این مسیر را بیشتر زیر ذره بین داشته باشید که به شدت نگران کننده است و اگر کنترل نکنیم از تمام مناطق کشور مهمان ناخوانده خواهیم داشت.

بهورز مستقر در این مسیر گفت؛ یک تب سنج معمولی که نجات بخش و مشکل گشا نیست و هر از چندگاه هم خطا می زند ،پس استدعا میکنیم مردم رعایت کنید و اگر مسئولان در ادامه راه را با جدیت قطع نکنید عواقب آن بلای جان مردم خواهد شد.

مهدویان دوست با تقدیر ازتلاشهای شبانه روزی مسوولان بهداشت،گفت : روزهای اخیر با مسئولیت  خودمان و به احترام مردم دیشموک تعداد زیادی ماشین از جاهای مختلف در این مسیر را اجازه ورود ندادیم اما خواهشاً هر چه زودتر تدابیری اندیشیده شود.