مدیران موظف به پاسخگویی به خبرنگاران/اهانت به خبرنگاران؛ امری مذموم و توجیه ناپذیر است
مدیران موظف به پاسخگویی به خبرنگاران/اهانت به خبرنگاران؛ امری مذموم و توجیه ناپذیر است
مدیرکل دفتر استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پاسخگویی مسئولان به خبرنگاران امری بدیهی و غیر قابل انکار و اهانت به خبرنگاران؛ امری مذموم و توجیه ناپذیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، سید افضل حسینی در پی توهین مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی به خبرنگار رسانه ملی با بیان اینکه پیگیری مطالبات مردمی حق خبرنگاران است، افزود: این شیوه پاسخگویی در خور شأن یک مدیر کل نیست و مدیران موظف به اطلاع رسانی هستند.

 

وی اضافه کرد: با توجه به اهمیت نهضت پاسخگویی به خبرنگاران برای اطلاع رسانی به مردم امیدواریم این روند در استان و در بین مدیران گسترش یابد و مدیران نیز به نحو شایسته پاسخگوی اصحاب رسانه باشند.

 

مجتمع ورزشی کارگران یاسوج چند سال است که نیمه کاره رها شد، این در حالی است که خبرنگار صدا و سیما طی تماس تلفنی وضعیت این طرح را از مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی جویا می شود ولی با اهانت های در نوع خود عجیب مدیرکل این اداره مواجه شد.

 

این مسئول در کمال تعجب پس از طرح سوال از سوی خبرنگار صدا و سیما مبنی بر اعلام وضعیت نهایی مجتمع ورزشی کارگران یاسوج، با ادبیاتی عجیب از پاسخگویی امتناع می کند و می گوید « شما چه کاره هستید که که در این موضوع دخالت می کنید، این طرح دولتی است و به خبرنگاران و مردم هیچ ارتباطی ندارد و در این موضوع دخالت نکنید.»

 

انتهای پیام/

  • نویسنده : مالک آهنگ