فروش اموال مازاد ادارات کهگیلویه و بویراحمد جهت پرداخت حقوق و پاداش بازنشستگان
فروش اموال مازاد ادارات کهگیلویه و بویراحمد جهت پرداخت حقوق و پاداش بازنشستگان
در نشست شورای برنامه‌ریزی به فروش اموال مازاد ادارات کهگیلویه و بویراحمد جهت پرداخت حقوق و پاداش بازنشستگان اشاره شد

شه۱خبر دیشموک؛ در نشست شورای برنامه‌ریزی به فروش اموال مازاد ادارات کهگیلویه و بویراحمد جهت پرداخت حقوق و پاداش بازنشستگان اشاره شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛به نقل از فارس: از یاسوج نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و به ریاست حسین کلانتری استاندار برگزار شد.

در یکی از دستور کارهای سه‌گانه امروز شورای برنامه‌ریزی استان موضع فروش اموال و دارایی‌های منقول و غیر منقول مازاد استان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان و همچنین ۵۰ درصد حقوق کارکنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که اگر دستگاهی چنین اموالی نداشته باشد باید از محل صرفه ‌جویی‌ها این کار را انجام دهد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه خیلی از دستگاه‌ها هنوز خودشان از امکاناتی که دارند با خبر نیستند اظهار کرد: این امول مازاد تا پایان خردادماه باید تعیین تکلیف شوند.

بازرس کل استان هم در ادامه با بیان اینکه در گذشته‌ها تجربه تلخی از فروش اموال دولتی وجود داشته است به برخی نگرانی‌ها اشاره کرد و خواستار حضور دستگاه‌های نظارتی در خصوص فروش اموال مازاد شد که باید مراقبت بیشتری در این حوزه صورت گیرد چرا که در فروش اموال ممکن است حرف و حدیث زیادی درست شود.

استاندار هم درخواست کرد به گونه‌ای عمل شود تا تجربه تلخ گذشته‌ها دوباره تکرار نگردد.

انتهای پیام /م:آ

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس