فرار عوامل ضدانقلاب از ارتفاعات مناطق مرزی کردستان + جزئیات
فرار عوامل ضدانقلاب از ارتفاعات مناطق مرزی کردستان + جزئیات
مرکز اطلاع رسانی رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان از فرار عناصر حزب منحله دمکرات کردستان ایران و کومله از ارتفاعات آلانه، چومان و حاجی عمران خبر داد

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ مرکز رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان روز جمعه اعلام کرد: توپ‌باران مناطق مرزی کردستان عراق که محل حضور تروریست‌های حزب دمکرات و کومله است روز سه‌شنبه و چهارشنبه از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد.

در صبح چهارشنبه ٢٨ خرداد دومین روز حملات توپخانه ای سپاه به مواضع ضد انقلاب، ارتفاعات مرزی کردستان، آماج حملات قرار گرفت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام به توپ باران منطقه آلانه در مرز اقلیم کردستان کرد.

با تداوم حملات توپخانه ای سپاه پاسداران، مطلع شدیم مصطفی هجری و خالد عزیزی سرکردگان گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران، به نیروهای خود دستور داده‌اند تا بلافاصله از مناطق ذکر شده متواری و به اردوگاه اصلی در کویه بازگردند.

بر اساس گزارش های دریافتی مستند، اعضای گروهک تروریستی کومله و دو شاخه دمکرات وارد این منطقه نمی‌شوند و قرار است جابجا شده و به مکان های دیگر کوهستانی در شمال عراق عزیمت کرده و پایگاه های دیگری را در مناطق دورتر ایجاد کنند.

کاوه بهرامی مسوول دستگاه فرماندهی نیروهای پیشمرگ دمکرات به پیشمرگان دستور عقب نشینی از این مناطق را داده و اعلام کرده با توجه به لو رفتن مخفیگاه این گروهک، از این پس نیروهایشان در این مناطق حضور نخواهند داشت.

کاوه بهرامی در گفتگو با رسانه های اقلیم کردستان اعلام کرد سپاه پاسداران در این توپ‌باران از سلاح‌های سنگین همچون توپ و کاتیوشا استفاده کرده و همزمان نیز هواپیماهی تجسسی بدون سرنشین سپاه بر فراز آسمان این منطقه به پرواز در آمدند.

امروز (جمعه) نیز چند فروند هواپیمای بدون سرنشین در مناطقی که توپ باران شده بود، دیده شده است.

انتهای پیام /م:آ

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا