شمار مبتلایان به کرونا در استان به ۵۷۶ بیمار رسید+جزئیات
شمار مبتلایان به کرونا در استان به ۵۷۶ بیمار رسید+جزئیات
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس کهگیلویه و بویراحمد را در بیست و سومین روز از اردیبهشت ماه ۹۹، اعلام کرد

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ شمار مبتلایان به کرونا در استان به ۵۷۶ بیمار رسید.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس کهگیلویه و بویراحمد را در بیست و سومین روز از اردیبهشت ماه ۹۹، اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد؛ دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از مجموع ۱۰۷ جواب دریافتی از آزمایشگاه تشخیص مولکولی یاسوج ۱۳ مورد جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی که با احتساب این موارد، شمار مبتلایان استان به ۵۷۶ نفر رسید.

وی افزود: این موارد جدید شامل ۱ بیمار مرد در شهرستان بویراحمد، ۱ بیمار مرد و ۳بیمار زن در شهرستان کهگیلویه، ۲ بیمار مرد و ۵ بیمار زن در شهرستان لنده و ۱ بیمار مرد در شهرستان بهمئی هستند.

دکتر یزدان پناه با بیان اینکه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی یکی از عوامل پرخطر در انتقال بیماری کرونا است، ابراز داشت: لازم است مردم تا جایی که امکان دارد از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نکرده و برای حضور در مکان های عمومی از ماسک و دستکش استفاده نمایند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: پس از بازگشت به منزل نیز ضروری است دست ها و وسایل خود را ضد عفونی نماییم.

وی ادامه داد: متاسفانه در این مدت شاهد برگزاری تجمعات گسترده ای چون جشن های عروسی و مراسمات ترحیم و تدفین بودیم، این روند می تواند فاجعه آفرین باشد. بنابراین به مردم هشدار می دهیم که بیش از پیش مراقب خود باشند و با سهل انگاری،سلامت خود را به خطر نیاندازند.

انتهای پیام /م:آ