رسانه‌ها از بیان خبری که خلاف واقع هست، خودداری کنند
رسانه‌ها از بیان خبری که خلاف واقع هست، خودداری کنند
موحد منتخب مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده به خبری که در فضای مجازی استان مبنی بر تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد، واکنش نشان داد

واکنش موحد نسبت به تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد.

خبر دیشموک؛ موحد منتخب مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده به خبری که در فضای مجازی استان مبنی بر تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد، واکنش نشان داد.

به گزارش رسیده به نقل از کبنانیوز,امروز خبری در فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر ائتلاف سید محمد موحد منتخب مردم شهرستان‌های کهگیلویه بزرگ و تاجگردون نماینده مردم گچساران شکل گرفته تا استاندار کهگیلویه و بویراحمد را تغییر بدهند و یک استاندار بومی را جایگزین وی کنند.

سید محمد موحد منتخب مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده به خبری که در فضای مجازی استان مبنی بر تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد، واکنش نشان داد و گفت: رسانه‌ها از بیان خبری که خلاف واقع هست، خودداری کنند چرا که الان هیچ چیزی مهمتر از سلامت جان مردم نیست.
سید محمد موحد منتخب مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در گفت‌وگوی اختصاصی با کبنا نیوز در پاسخ به سئوالی که آیا حضرتعالی و آقای تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت نشستی مبنی بر تغییر استاندار و معرفی استاندار جدید به وزارت کشور داشتید؟ اظهار کرد: تا الان که بنده با شما صحبت می‌کنم، همچنین نشستی یا دیداری به این منظور با آقای تاجگردون نداشته‌ام و این خبر صحت ندارد. و نمی‌دانم مبنای این خبر چیست؟
وی با بیان اینکه تنها چیزی که الان برای بنده مهم است، حفظ سلامت جان مردم است، تصریح کرد: از همه مسئولان می‌خواهم که برای سلامت جان مردم تلاش کنند و این از هر چیزی مهمتر است. و توصیه می‌کنم هیچ چیزی برای ما بالاتر از سلامت مردم نیست و لاغیر.
موحد گفت: به رسانه‌ها توصیه می‌کنم در بیان خبرها دقت کنند و اخباری که خارج از واقعیت هست را بیان نکنند. امروز شرایط منطقه، کشور و استان به گونه‌ای است که نمی‌توان جامعه را وارد چالشی کنیم که آرامش مردم را از بین ببرد و این کارها درست نیست.
سید محمد موحد منتخب مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام در پایان تاکید کرد: همه امروز باید تمام توان خودشان را بگذارند تا آن چیزی که منجر به آرامش و سلامت مردم می‌شود، محقق شود. اکنون وقت سیاسی کاری نیست.