این روزها خبرهای مبنی بر رفتن داریوش دیودیده از سازمان «صمت» به گوش می‌رسد و گفته می‌شود « سیدحشمت‌الله صمیمی‌دوست» که مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری کهگیلویه و بویراحمد هست، توانست اعتماد علی محمد احمدی استاندار را جلب و او را نیز برای انجام مراحل قانونی انتصابش به عنوان رئیس سازمان «صمت» به تهران معرفی کند. اینکه «صمیمی‌دوست» تا چه حد می‌تواند این سازمان را برای حضور بهتر مدیریت کند، باید صبر کرد.

نشست ستاد تنظیم بازار کهگیلویه و بویراحمد در حالی به ریاست جعفر گوهرگانی معاون امور اقتصادی استانداری برگزار شد که در غیاب داریوش دیودیده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت پیرامون مسائل مختلف بازار بحث و گفت‌وگو شد.
«داریوش دیودیده» ۲۰ روزی هست که پایش را به استانداری کهگیلویه و بویراحمد نگذاشته و هیچ توضیحی هم در خصوص عدم حضورش در استانداری به مسئولان بالا دستی و رسانه‌ها تاکنون نداده است. شاید غیبت معنادار «دیودیده» رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت به تغییر او از مسئولیت این سازمان ربطی داشته باشد. این روزها خبرهای مبنی بر رفتن داریوش دیودیده از سازمان «صمت» به گوش می‌رسد و گفته می‌شود « سیدحشمت‌الله صمیمی‌دوست» که مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری کهگیلویه و بویراحمد هست، توانست اعتماد علی محمد احمدی استاندار را جلب و او را نیز برای انجام مراحل قانونی انتصابش به عنوان رئیس سازمان «صمت» به تهران معرفی کند. اینکه «صمیمی‌دوست» تا چه حد می‌تواند این سازمان را برای حضور بهتر مدیریت کند، باید صبر کرد.
این ماه‌های اخیر انتقادات زیادی به داریوش دیودیده شد و تا حدودی مشکلات بازار آشفته استان را به گردن او می‌اندازند و همچنین
مشکلاتی که در صنعت و سایه‌ی تعطیلی و رکود که بر واحدهای تولیدی افتاده همه را از چشم «داریوش دیودیده» می‌بینند.
جعفر گوهرگانی معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد تنظیم بازار که امروز (چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۸) در محل سالن شماره یک استانداری برگزار شد، بر ذخیره‌سازی کالاهای اساسی مردم تأکید کرد و گفت: احتمال کمبود کالاهای اساسی وجود دارد لذا دستگاه‌ها ذخیره‌سازی لازم را انجام دهند.
وی بیان کرد: نظارت بیشتری بر بازار شود چرا که اگر کمبودی در بازار باشد افراد سودجو در کمین نشسته‌اند تا از این اوضاع سو استفاده و راه صد ساله را یک شبه طی کنند.
این مسوول از توزیع شکرهای غیربهداشتی استان فارس انتقاد کرد و گفت: شکر توزیع شده حتی برای مصرف زنبورداران مناسب نبوده لذا برای جلوگیری از مشاهده چنین مواردی مرکز بهداشت به طور مستمر بر سلامت مواد غذایی از قبیل آرد، برنج، گوشت و سایر کالاها نظارت کند.
وی با انتقاد از دستگاه‌های استانی گفت: چرا نظارت لازم صورت نگیرد تا کالاهای سالم به استان ارسال شود که کف انبار بسته‌بندی و به کهگیلویه و بویراحمد ارسال شود؟
این مسوول تصریح کرد: ذخیره‌سازی کنونی جوابگوی ماه رمضان در هیچ کالایی نیست که صنعت و معدن باید با مسولان استان مکاتبه می‌کرد تا طی نامه‌نگاری سهمیه بیشتری اختصاص داده می‌شد.
وی از بی‌توجهی مدیرکل تعزیرات و رئیس سازمان صنعت و‌ معدن به جلسات انتقاد کرد و گفت: در حال حاضر گوشت لاشه کیلوی ۴۲ هزار تومان در ۲۰ نقطه استان در حال توزیع است اما مردم اطلاعی ندارند در حالی که صنعت و معدن باید در این زمینه اطلاع‌رسانی می‌کرد اما دیودیده رئیس این سازمان ۲۰ روزی است که در هیچ‌جلسه‌ای حاضر نشده است.