حنای آمریکا دیگر رنگی ندارد /عملیات غرور آفرین مرصاد باعث رسوایی منافقان شد
حنای آمریکا دیگر رنگی ندارد /عملیات غرور آفرین مرصاد باعث رسوایی منافقان شد
فرمانده کل سپاه در یادواره شهدای عملیات مرصاد با بیان اینکه مردم کرمانشاه نماد عزت ملت ایران هستند، گفت: امروز به برکت شهدا همه جهان اسلام به میدان جهاد تبدیل شده است.

سرلشکر حسین سلامی در یادواره شهدای عملیات غرورآفرین مرصاد که در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مرصاد با حضور خانواده‌های معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و مردم شهید‌پرور و ولایتمدار استان، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید، به تبیین نقش نفاق قبل و بعد از انقلاب پرداخت و گفت: این روز‌ها باید رشادت رزمندگان و مقاومت و مظلومیت مردم استان کرمانشاه به ویژه مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب، دالاهو، گیلانغرب و اسلام آبادغرب که در دوران دفاع مقدس ایستادگی و مقاومت کردند و مورد ظلم منافقین کوردل قرار گرفتند، بیشتر در مجالس و محافل مورد بحث قرار گیرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به دشمنی منافقین در سال‌های اول انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی در حیات پر برکت خود بار‌ها با نفاق دست و پنجه نرم کرده است و بعد از اینکه منافقان در سال‌های اول انقلاب در دسته بندی‌های سیاسی جایی پیدا نکردند دست به ترور‌های ناجوانمردانه زدند.

سرلشکر سلامی افزود: عملیات غرور آفرین مرصاد باعث رسوایی منافقان شد و بر همگان ثابت شد که آن‌ها به دنبال نفاق و دشمنی بودند که خوشبختانه در این عملیات با رشادت مردم و رزمندگان شکست سنگینی متحمل شدند.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: هیچ ملتی بدون جهاد و جنگ، ایستادگی و مقاومت به برکت و قدرت نمی‌رسد و اگر ایستادگی در مقابل دشمنان نباشد، عزت و امنیت و قدرت در جامعه از بین می‌رود.

وی اظهار کرد: منافقین کسانی بودند که در آن زمان به دشمنان خونخوار ملت ایران اسلامی پناه بردند و مقابل ما ایستادند تا نظام اسلامی را سرنگون کنند ولی ملت مقام ایران اسلامی ایستاد و با کمترین امکانات پیروز شد.

سردار سرلشکر سلامی ادامه داد: رزمندگان ما در سال ۶۷ حماسه ماندگار و افتخاری عظیم آفریدند و سند زرین دیگری را در تاریخ انقلاب برای آیندگان به جا گذاشتند لذا باید در پاسداشت این شهدا از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

سردار سلامی با بیان اینکه شهدا تصویرگر عزت‌ما هستند، گفت: بدون این عزیزان ما مقتدر و مستقل نخواهیم بود. شهدا مسیری برای آزادی مسلمان از بردگی مدرن ساختند. امروز به برکت شهدا همه جهان اسلام به میدان جهاد تبدیل شده است و مستکبران در حال فرار هستند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهدا آگاهی بخش هستند و همچون چراغ در شب های تیره راه را نشانمان می دهند، گفت: امروز لبنان و حزب الله در مقابل صهیونیست ها مقتدر و قدرتمند ایستاده اند و هرگاه دشمن بخواهد حرکتی کند، حزب الله آنها را در همان آغاز خفه می کند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آمریکا برای همه ملت های جهان جز فقر و عقب ماندگی و تاراج ثروتشان چیز دیگری نداشته است گفت: حنای آمریکا دیگر در ایران رنگی ندارد و ما فداییان ملت ایران هستیم.

وی از دوران دفاع مقدس به عنوان یك سرمایه اصیل انقلاب اسلامی نام برد و گفت: شهدا نیز جزو سرمایه های زنده و جاودانه ملت و نظام بوده كه باید ایثار، فداكاری و رشادت آنها پاس داشته شود تا روح فداكاری، وفاداری و ایثار به عنوان یك ارزش حفظ و در جامعه اسلامی ایران ماندگار شود.

سلامی اظهاركرد: تثبیت دلاوری، فداكاری،جانبازی و شجاعت شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس و انتقال آن به نسل های بعدی با برگزاری یادواره شهدا امكانپذیر است.

فرمانده كل سپاه پاسداران با بیان اینكه شهدا از جنس جاودانگی و حیات هستند گفت:برگزاری چنین محفلی یك توفیق الهی است چرا كه شهدا همیشه زنده اند.

وی افزود:شهادت یك تصادف نیست بلكه یك قاعده و یك گزینش الهی و یك معامله است و بدون تردید این شهدا نزد اهل آسمان شناخته تر از اهل زمین هستند.

سرلشکر سلامی خاطرنشان کرد: اکنون که دشمنان متوجه شده‌اند که از طریق جنگ سخت نمی‌توانند ملت ایران را شکست دهند به توطئه‌های دیگر مانند تحریم‌های اقتصادی روی آورده و می‌خواهند با اعمال تحریم و فشارهای اقتصادی ملت را از این نظام بگیرند و بیزار کنند اما باید بدانند، تحریم‌های اقتصادی شاید به ظاهر ملت را تحت فشار قرار داده، اما پیروزی ایران اسلامی را بدنبال خواهد داشت.

سرلشکر حسین سلامی افزود: دشمنان ما و در راس آنان امريكا از روز اول انقلاب با انواع و اقسام توطئه ها عليه ما به دشمني پرداخته و انواع ترورها، تحريم ها و تهديدها را عليه ما اعمال كرده اند اما ملت ما هيچ گاه از پاي نايستاده و با شتاب به حركت خود ادامه دهد.
فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد: منافقين كوردل نيز با حمايت دشمنان به خاك كشورمان وارد شدند كه رشادت نيروهاي مردمي و رزمندگان و دست غيب الهي آنان را در تنگه چهارزبر براي هميشه تاريخ محو كرد.

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه ما جز شهادت نمی‌توانستیم بر دشمنانمان پیروز شویم، تصریح کرد: آنها در ظاهر بسیار قوی‌تر بودند اما شهیدان، آزادگان، جانبازان، رزمندگان و ولی‌فقیه ما مفهومی از قدرت را عرضه کردند که برای دشمن ناشناس بود و آن قدرت، ایمان است.

سردار سلامی گفت: در هشت سال دفاع مقدس بزرگ ترین آزمایش برای ملت ایران رخ داد، چراکه همه دشمنان اسلام دست در دست هم دادند تا طلوع خورشید اسلام را مهار کنند اما نتوانستند چون خدا با ما بود.

وی با بیان اینکه جهاد و شهادت لباس عزت ما است، یادآور شد: اگر نجنگیده بودیم و خانواده شهدا صبر نکرده بودند، ما ده‌ها بار از دشمن شکست خورده بودیم، اما خدا راه را بر آنان بست و نگذاشت کفار بر مومنان غلبه کنند.

سرلشکر سلامی در پایان خاطر نشان کرد: ما پیشمرگ ملت در میدان‌های سخت و خطر هستیم با مردم تا انتهای پیروزی همراه هستیم، می‌دانیم که بر مشکلات غلبه می‌کنید شکوه صبر و شکیبایی ملت را ستایش می‌کنیم و می‌گوئیم:«ما هستیم، شما هستید و با هم ایران را زیبا‌تر از همیشه با امید و پیروی از یک رهبر بزرگ، عزیز و جانباز حضرت امام خامنه‌ای (معظم‌له) می‌سازیم».