تقدیر امام جمعه دیشموک از یک اقدام فرهنگی در شهر دیشموک
تقدیر امام جمعه دیشموک از یک اقدام فرهنگی در شهر دیشموک
وی افزود: سردار سلیمانی به عنوان مالک رهبری با دشمنان جنگید و در برابر دشمنان سرسخت و محکم بود.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر راوند امام جمعه شهر دیشموک در خطبه‌های نماز جمعه امروز ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی گفت: شهادت سردار سرافراز اسلام قیامت و عاشورایی در منطقه ایجاد کرد.

وی افزود: سردار سلیمانی به عنوان مالک رهبری با دشمنان جنگید و در برابر دشمنان سرسخت و محکم بود.

راوند ادامه داد: طبق سخنان مقام عظمای ولایت شهید سلیمانی به دهان دشمن می‌رفت ولی از یارانش در برابر تمامی خطرات تا می توانست محافظت می کرد.

امام جمعه شهر دیشموک با اشاره به خصوصیات شهید سلیمانی مالک اشتر رهبری گفت: وقتی شهید سلیمانی به رهبری گزارش می داد معظم له قبلا و زبانا ایشان را تحسین می‌کرد، شهید سلیمانی هم شجاع بود و هم با تدبیر. برخی شجاعت دارند ولی تدبیر ندارند و برخی تدبیر دارند ولی شجاعت ندارند.

خطیب نماز سیاسی عبادی جمعه شهر دیشموک ادامه داد: ترامپ با لرزه خبر از انتقام گیری در صورت حمله ایران به پایگاه های خود می‌داد ولی در مقام عمل هیچ کاری نتوانست بکند زیرا  سپاهیان اسلام اهل اخلاص و فداکاری‌اند.

راوند افزود: شهید سلیمانی وصیت کرد که روی قبرش بنویسند سرباز ولایت نه یک کلمه بیش و نه یک کلمه کم. سرداری که دشمنان از همینه او به شگفت آمده بودند.

امام جمعه شهر دیشموک گفت: شهید سلیمانی اهل حزب بازی و جناح بازی نبود بلکه ذوب در انقلاب و جمهوری اسلامی بود.

راوند افزود: شهید سلیمانی سرباز ولایت و سردار با اخلاص نقش بسیار مهمی در خنثی کردن توطئه های آمریکا و حمایت از جبهه مقاومت و قدس شریف بود.

حجت الاسلام علی اکبر راوند با اشاره به تشییع جنازه با شکوه سردار سلیمانی در سطح منطقه گفت: بعد از تشییع جنازه حضرت امام خمینی(ره) که در گینس ثبت شد تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بسیار باشکوه بود.

وی افزود: تشییع جنازه مطهر شهید سلیمانی نه فقط در ایران بلکه در تمام منطقه با جمعیتی بیبش از ۲۰ میلیون نفر همراه بود

امام جمعه شهر دیشموک اضافه کرد: تشییع جنازه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی علاه بر حزن و اندوه انتقام سخت تمامی مردم منطقه از آمریکای جنایتکار را در پی دارد.

وی افزود: آمریکایی ها باید منتظر انتقام سخت باشند و این حمله موشکی به پایگاه های اربیل و عین الاسد سیلی بیش به فرموده رهبری نبود.

راوند ادامه داد: سامانه موشکی قیام دو ویژگی منحصر به فرد دارد یکی از سیستم مختل کننده رادار مجهز است و دیگری پس از برخورد قابلیت تخریب بیشتر را دارد که همین دو امر باعث مختل شدن رادارهای آمریکایی به مدت ۱۵ دقیقه شد تا عملیات موفقیت آمیز اجرا شود.

خطیب سیاسی عبادی جمعه شهر دیشموک با اشاره به محدودیت درست کردن آمریکایی‌ها برای اختیارات نظامی ترامپ گفت: مجلس آمریکا با ۲۰۰ و اندی رای اختیارات ترامپ را محدود کردند زیرا از منافع خود ترسیدند.

وی افزود: کشورهای منطقه یاد بگیرند که پایگاه های نظامی آمریکا را جمع کنند و آمریکا را از کشورهایشان بیرون بیندازند زیرا آمریکا جزء کودک کشی کاری انجام نمی دهد.

حجت الاسلام علی اکبر راوند با اشاره به اقدامات هوافضای سپاه از سیلی سخت به آمریکا گفت: یاد پدر موشکی ایران حاج حسن تهرانی مقدم را گرامی می داریم و از این اقدام به موقع و شجاعانه تقدیر می کنیم.

امام جمعه شهر دیشموک با اشاره به طرح سه فوریتی مجلس گفت: شورای نگهبان با حضور در مجلس شورای اسلامی این طرح را تصویب کردند که طی این طرح تمامی نظامیان آمریکا تروریست هستند و از اقدام به موقع و مهم مجلسیان و شورای نگهبان و نمایندگان مجلس تشکر می کنیم.

حجت الاسلام علی اکبر راوند با اشاره به اقدام مهم دولت در لغو تمامی تعهدات برجامی گفت: از این اقدام دولت جمهوری اسلامی نهایت تقدیر و تشکر را داشته که در چند مرحله تعهدات برجامی را کاهش داد بلکه غربی ها به تعهدات شان عمل کند.

وی افزود: دولت پس از ترور سردار رشید اسلام تمامی تعهدات را لغو کرد و از این به بعد ما هیچ گونه تعهدی نداریم و انتظار هست که تا هر چه می توانند دانش هسته ای را به پیش ببرند.

امام جمعه شهر دیشموک با اشاره به انتصاب حاج اسماعیل قاآنی به فرماندهی سپاه قدس گفت: سردار قاآنی ۱۲ سال جانشین سردار سلیمانی بود و طبق نامه سردار رشید اسلام حاج اسماعیل قاآنی توسط فرماندهی معظم کل قوا به عنوان فرمانده سپاه قدس ایران معرفی می‌شود.

راوند افزود: طبق آیات قرآن اگر نشانه‌ای از مسلمانان گرفته شود خداوند یا مثل آن و یا بهتر از آن را به مسلمانان می دهد.

خطیب سیاسی عبادی جمعه شهر دیشموک با اشاره به جان باختن برخی از هموطنان کرمانی گفت: جان باختن تعدادی از مردم در کرمان را تسلیت گفته و همچنین حادثه سقوط هواپیمایی اوکراین و جان باختن برخی از هم میهمانان را تسلیت گفته که از اقدام شایسته شهرداری و شورای اسلامی دیشموک در نامگذاری یکی از بلوارهای شهر دیشموک به نام سردار سلیمانی تقدیر و تشکر می‌شود.

انتهای پیام//فارس