تقدیر از خدمات۴ساله مدیر جهادی اداره برق دیشموک/مسببان حذف عنوان شهید در تابلوها باید محاکمه شوند
تقدیر از خدمات۴ساله مدیر جهادی اداره برق دیشموک/مسببان حذف عنوان شهید در تابلوها باید محاکمه شوند
امام جمعه شهر دیشموک گفت: باید کسانی که در تهران آغازگر توطئه حذف نام شهدا بودند محاکمه شوند.

حجت‌الاسلام علی اکبر راوند امام جمعه شهر دیشموک در خطبه‌های نماز جمعه امروز ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی با اشاره اقدامات غربی ها و توطئه‌های همه جانبه علیه نظام اسلامی گفت: دشمن توطئه‌های زیادی از قبیل خروج از برجام، تحریم، تهدید به حمله نظامی را در پیش گرفته است.

وی افزود: دشمن با فضاسازی مجازی تبلیغ مذاکره مجدد را سر می‌دهد و عده ای در کشور تنها راه خروج از بن بست را مذاکره مجدد با توجه به تجارب فراوان از بدعهدی های آمریکا می‌دانند.
امام جمعه شهر دیشموک در همین خصوص با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در درس خارج فقه گفت: چنانچه آمریکا به برجام برگشت مجددا می تواند با ما مذاکره کنند در غیر این صورت مذاکره در هیچ جا و در هیچ سطحی انجام نمی‌شود.
خطیب سیاسی عبادی جمعه با اشاره به حضور افراد متخصص و مبارز با فساد در قوه قضائیه گفت: نیروهای متعهد و متخصصی در قوه قضائیه بر سر کار آمدند که  برخی از افراد مدعی مبارزه با فساد با اقدامات و کارنامه خوب قوه قضائیه مقابله می کنند که از جمله اقدامات قوه قضائیه هوشمندی در بررسی پرونده کارگران هفت تپه، مقابله با فساد آقازادگان، برگزاری دادگاه های مقابله با فساد می باشد.
وی افزود: قوه قضائیه با تحولات بسیار خوشایند در حال فعالیت است که با برخی از دانه درشت‌ها و مسئولین مقابله می‌کنند و برخی می‌ترسند که اگر با دانه درشت‌ها مقابله شود با آنان هم برخورد شود که در همین زمینه کارشکنی می کنند.
حجت الاسلام راوند با اشاره به سخنان رئیس جمهور روسیه در نشست سه جانبه ایران، ترکیه و روسیه خطاب به مردم مسلمان ترکیه گفت: به آیه‌ای از قرآن اشاره می کنم که در قرآن به برادری و برابری مسلمانان اشاره شده است و باید مسلمانان به سمت برادری و اتحاد بروند.
وی در همین خصوص افزود: عربستان، امارات و بحرین در یمن چیزی قریب به ۶۱ هزار نفر را به شهادت رساندند که این کار باعث می شود تا یک رئیس جمهور مسیحی از یک کشور دیگر مسلمانان را نصیحت به برادری و اتحاد کند.
امام جمعه شهر دیشموک با اشاره به سالروز دفاع مقدس گفت: ما در جنگ انقلاب‌مان را به جهان صادر کردیم و الان مشاهده می کنیم که انقلاب به جهان صادر شده است.
وی افزود: با وجود جنگ تحمیلی جوانان و بسیجیان ما با خون خود و با دست خالی به خودباوری رسیدند و تجربه ما می توانیم را اجرا کردند که الان ایران اسلامی خار چشم مستکبران و استبداد است که انقلاب ما الگویی برای یمن، حماس و حزب الله و نیروهای مقاومت شده است.
راوند با اشاره به ارزش شهدا در جامعه و حذف نام آنان در معابر شهری گفت: منافقین و نفوذی‌های دشمن نام شهید را از اول اسم شهید برداشتند که همین امر در شهر ما هم رخ داده است و اشتباهی رخ داده که شهردار ما فردی رزمنده و انقلابی است که با آگاهی از این امر تابلوها را اصلاح کردند.
وی افزود: باید کسانی که در تهران آغازگر این توطئه بودند محاکمه شوند و مردم انقلابی ایران پایبند به خون شهدا هستند تا افراد عامل این کار محاکمه شوند.
خطیب سیاسی عبادی جمعه شهر دیشموک با اشاره به آغاز سال تحصیلی در هفته آینده گفت: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب تربیت نیروی جوان و مومن انقلابی نیاز جامعه است که این مهم را آموزش و پرورش با شایسته سالاری و بدون جوسازی بدون از اغراض سیاسی و جناح بازی پیگیری کند.
وی افزود: آموزش و پرورش زمانی به نقطه اصلی تربیت نفوس می رسد که با جوسازی ها و باند بازی ها در خصوص علم و دانش مقابله کند و وظیفه تربیت و تعالی را به درستی انجام دهد تا نیروهای حسینی و با مبانی دینی تربیت شوند که از سخنرانی رئیس آموزش و پرورش قبل از خطبه تشکر میشود.
راوند در همین خصوص گفت: از زحمات معلمان و دانش آموزان بسیجی که در ایام تعطیل مدارس را رنگ آمیزی کردند که در همین جا از همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانب سپاه،حوزه شهدای دانش آموزی و اداره آموزش و پرورش و حجت الاسلام آذری  تقدیر می شود.
امام جمعه شهر دیشموک با اشاره به سالروز تخریب حرمین عسکرین گفت: دشمن با این کار در صدد نا امید کردن مردم و دل کندن از اهلبیت بودند که باید بدانند نور خدا خاموش شدنی نیست.
وی با اشاره به خدمات رسانی اداره برق دیشموک از زحمات چهارساله جهادی رئیس اداره برق تقدیر و تشکر و برای رئیس جدید آرزوی خدمت به مردم را داشت.
خطیب سیاسی عبادی جمعه شهر دیشموک از بیانیه فرزند خلف میراحمدی تقوی مبنی بر عدم برگزاری مراسم چهلم ان عالم ربانی گفت: بیت مرجوم آیت الله اجمد تقوی با این کار زمینه مقابله با رسومات نادرست و خرج و مخارج اضافی را گرفت تا مردم خرج و مخارج سنگین مراسمات عزا را کنار بگذارند.
انتهای پیام/