اقدام عملیاتی برای برخورد با عوامل تهدید امنیت در ایذه در دستور کار است
اقدام عملیاتی برای برخورد با عوامل تهدید امنیت در ایذه در دستور کار است
فرمانده انتظامی ایذه با اشاره به تیراندازی چند روز اخیر اراذل و اوباش در سطح شهرستان که منجر به کشته شدن شهردار دهدز شد گفت: به‌زودی طرح جدی و عملیاتی جهت برخورد با مخلان امنیت اجتماعی در ایذه اجرا خواهد شد.

سامانه مردمی «فارس من» با هدف پیگیری مشکلات و سوژه‌های مخاطبان راه اندازی شد.

مخاطبان در این سامانه سوژه‌ای با عنوان «برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت شهرستان ایذه» جهت پیگیری خبرگزاری فارس به ثبت رساندند.

هدایت شهبازی که روز گذشته به‌عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان ایذه منصوب شد، امروز برای تشریح برنامه‌های خود در شهرستان به‌ویژه در حوزه امنیت به‌ گفت‌و‌گو با خبرنگاران پرداخت.

وی در رابطه با مطالبه امنیت توسط شهروندان و حوادث مختلف اظهار کرد: امنیت صرفا مربوط به نیروی انتظامی نیست و دستگاه‌های مختلف باید برای آن پای کار بیایند ولی آنچه در حوزه وظایف نیروی انتظامی است را با جدیت و کامل انجام خواهیم داد.

شهبازی با تاکید بر اینکه امنیت خط قرمز نیروی انتظامی است، افزود: امنیت زیربنای توسعه است و در سایه وجود امنیت است که توسعه مورد نظر مسوولان حاصل خواهد شد. امنیت شالوده تمام امور اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و… است.

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه با بیان اینکه برای برخورد با مسائل آسیب‌های اجتماعی، مواد مخدر و… در شهرستان برنامه‌هایی داریم، ادامه داد: برخورد با اراذل و اوباش جز اقدامات اساسی روزهای اخیر در شهرستان خواهد بود و در این رابطه اقدامات جدی و عملیاتی را در دستور کار قرار خواهیم داد. به هیچ‌وجه اجازه نمی‌دهیم کسی نظم و امنیت شهر و شهروندان را مختل کند و ما از کنار آن به سادگی بگذریم.

شهبازی با اشاره به مرسوم شدن رسم غلط تیراندازی در مراسم برخی از شهرهای استان خوزستان، بیان کرد: از تمام اقوام و بزرگانی که جهت برداشتن این رسم غلط و خطرناک پیمان‌نامه نوشته‌اند نهایت تقدیر و تشکر را داریم و امیدواریم این رویه در تمام جامعه توسعه پیدا کند و دیگر شاهد این رسم خطرساز نباشیم.

وی در پایان با اشاره به دستگیری هفت نفر از عاملان درگیری مسلحانه در یکی از محلات شهر ایذه گفت: پرونده این افراد در حال تکمیل است و به‌زودی برای طی روال قانونی به مراجع قضایی تحویل داده خواهند شد.

انتهای پیام/۷۲۰۲۶/