افزایش قیمت هم کیفیت نان را اصلاح نکرد/ کهگیلویه و بویراحمدی‌ها در حسرت نان باکیفیت
افزایش قیمت هم کیفیت نان را اصلاح نکرد/ کهگیلویه و بویراحمدی‌ها در حسرت نان باکیفیت
افزایش قیمت نان با هدف افزایش کیفیت نان هم چاره‌ساز نبود و همچنان نان با کیفیت پایین به دست مردم می‌رسد.

نان در استان کهگیلویه و بویراحمد بی‌کیفیت است و مردم همواره از این موضوع گلایه داشتند.

از آن طرف هم خبازان به پایین بودن قیمت نان معترض بودند که کهگیلویه و بویراحمد ارزانترین نان را نسبت به سایر استان‌های کشور داشته است.

اوایل آذر ماه امسال بود که نان تنها با هدف بهبود کیفیت گران شد اما هر چه جلوتر رفتم کیفیت نان بهبود پیدا نکرد و مردم همچنان همان نان بی‌کیفیت را از خباری‌ها خریداری می‌کنند.

سید علی احمدزاده هم از وضعیت کیفیت نان پس از افزایش قیمت‌ها انتقاد کرد و گفت: قیمت نان را با هدف بهبود کیفیت افزایش دادیم اما به کیفیت مورد نظر نرسیدیم.

مقام عالی دولت در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: انتظار داشتیم کیفیت نان پس از افزایش قیمت بالا برود شرط افزایش قیمت هم همین بود اما تغییر نکرده که معاون اقتصادی استانداری و فرمانداران این موضوع را بررسی کنند.

معاون اقتصادی استاندار  کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نان یکی از ضروریات سفره مردم در استان است، گفت: کیفیت نان در سلامت مردم تاثیر دارد.

وی بیان کرد: با بررسی‌هایی که انجام دادیم کیفیت نان خبازی‌ها در یاسوج نسبت به گذشته هیچ تغییری نکرده است و افزایش قیمت‌ با افزایش کیفیت همراه نبوده است‌.

عسکری با اشاره به ادامه نظارت‌ها بر بازار گفت: جهاد کشاورزی در قالب تیم‌های دو نفره محصولات کشاورزی را تولید تا مصرف نظارت کنند.

مسئولان ارشد استان هم اعتراف کردند که کیفیت نان همچنان پایین است و مردم کهگیلویه و بویراحمد خصوصا مرکز استان همچنان در حسرت نان با‌کیفیت هستند و خدا می‌داند چه زمانی کیفیت نان اصلاح شود.

انتهای پیام/