یکی از مدیران سابق دیشموک این روزها به دنبال کار خیر ؛ خدمت ادامه دارد
یکی از مدیران سابق دیشموک این روزها به دنبال کار خیر ؛ خدمت ادامه دارد

اقدامات خیرخواهانه یکی از کارمندان باسابقه کمیته امداد حتی بعد از پایان دوره مدیریت خود ادامه دارد

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ برخی از افراد به واسطه پست های سازمانی که دارند در انجام کارهای خیرخواهانه دخیل هستند اما گاهاً وجود دارد افرادی که هیچ پست سازمانی و یا اجباری برای کارهای خیرخواهانه ندارند اما به صورت خودجوش به این اقدام خداپسندانه اهتمام می ورزند.

رضا ایزدی یکی از این افراد است که سابقه چند سال مدیریت بر کمیته امداد دیشموک را دارا است و بیش از ۲۹ سال سابقه کار در این نهاد انقلابی را دارد.
وی در ۱۸ خرداد ۹۹ از مدیریت کمیته امداد دیشموک کنار گذاشته شد اما کارهای خیرخواهانه او همچنان ادامه دارد و در شناسایی و معرفی افراد نیازمند به خیران همچنان در تلاش است.

در جدیدترین اقدامات خیرخواهانه او با کمک خیرین توانست بسته های معیشتی در بین مردم دیشموک توزیع کند و همچنین در حادثه زلزله سیسخت یکی از افرادی باشد که پای کار بوده است

ایزدی در این زمینه گفت: همیشه دوستانی دارم که دستی در کارهای خیرخواهانه دارند و من جهت کمک به مردم سعی کردم همواره ارتباط خوبی با این افراد داشته باشم تا بتوانم مردم نیازمند را به چنین افرادی معرفی کنم و برای آنها از خیرین بسته های معیشتی دریافت کنم.

وی گفت: در همین زمینه ۹۰ بسته معیشتی از طریق خیرین تهیه کردم و در روستاهای دیشموک توزیع کردم.

ایزدی ارزش هر یک از این بسته ها را ۵۰۰ هزار تومان عنوان کرد.

وی همچنین افزود: در حادثه زلزله سیسخت نیز توانستیم اقلامی مانند هیتر برقی، فلاکس، پتو و بخاری گازی و دو تخته چادر از طریق خیرین جمع آوری کنیم و به مردم زلزله سی سخت تقدیم کنم.

ایزدی همچنین از توزیع ۷۳ بسته ۵۰۰ هزارتومانی مورخه ۸/۲/۱۴۰۰در روستاهای رودسمه، پای پره و سر سر دیشموک خبر داد و تاکید کرد که ۵۰ بسته ۵۰۰ هزارتومانی اماده است که قرار است روز جمعه برای روستای شرنگ رنگ دیشموک ببرم.

 

لازم به ذکر است :رضا ایزدی رئیس سابق کمیته امداد امام خمینی ره دیشموک بودند.

انتهای پیام/و:آ

  • نویسنده : وحید آهنگ