پیام مسئول سازمان تبلیغات اسلامی دیشموک به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
پیام مسئول سازمان تبلیغات اسلامی دیشموک به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

پیام تبریک سید غلامحسن درسته مسئول سازمان تبلیغات دیشموک به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

 

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر دیشموک؛حجت الاسلام والمسلمین سید غلامحسن درسته مسئول سازمان تبلیغات اسلامی دیشموک در پیامی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را به همه قهرمانان و جان برکفان دوران هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، جانبازان، خانواده های معظم شهدا و همه ملت شریف ایران به ویژه مردم شهیدپرور و ولایتمدار استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خرمشهر را خدا آزاد کرد
امام خمینی (ره)

سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر در عملیات پیروزمندانه بیت المقدس، نمادی غرورانگیز و به یادماندنی از مقاومت، ایثار و پیروزی ملت همیشه در صحنه ایران در دفاع از مرز و بوم و کیان ایران اسلامی است.

سوم خردادماه سال ۶۱ یکی از مهمترین نقاط عطف تاریخ جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس است که توانست بزرگترین حادثه تاریخ معاصر کشور را رقم بزند و صدام و رژیم بعثی عراق را که از سوی ابرقدرتهای جهان حمایت می شد از پای در آورد و خرمشهر، شهر خون آزاد گردد.

تلاش شهیدانی همچون جهان آرا برای حفظ ذره ذره ی خاک کشور و دفاع از مردان، زنان و کودکانی که آینده ی خود را بدون نام ایران تصور نمی کردند، زمینه ساز حماسه ای شد و امام امت با تعبیری نیکو فرمودند: «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

آزادی خرمشهر همان قدر که برای ما استراتژیک و افق آفرین بود برای دشمن خوار کننده و تضعیف کننده بود.

سوم خرداد بواقع نشانگر تلألو ایمان در عالی ترین سطح بندگی خداوند و پیروی از رهبری دور اندیش است که رزمندگان و شهدا آن را به منصه ظهور رساندند.

اینجانب ضمن تبریک و شادباش این روز فرخنده و میمون و سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر به خانواده های معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان دوران دفاع مقدس و ملت فهیم و مقتدر ایران اسلامی و به ویژه مردم همیشه در صحنه استان کهگیلویه وبویراحمدو بخش دیشموک تبریک گفته و برای همگان توفیق روز افزون و عزت و سربلندی مسئلت دارم.

حجت الاسلام  والمسلمین سید غلامحسن درسته
مسئول سازمان تبلیغات دیشموک

  • نویسنده : وحید آهنگ