پیام تیم خبر دیشموک به مناسبت ۲۸ خرداد
پیام تیم خبر دیشموک به مناسبت ۲۸ خرداد

مردم شهیدپرور، ولایتمدار و وطن دوست و همیشه در صحنه بخش دیشموک، ۲۸ خرداد، روز سرنوشت ساز برای کشور است

 

متن پیام مشترک تیم خبر دیشموک به شرح زیر است:

وَالْحَمْدُ لِلّهِ قاِصمِ الجَّبارینَ مُبیرِ الظّالِمینَ»؛ یعنی ستایش خدای را که درهم شکننده سرکشان و نابودکننده ستم‌کاران است.

«وَالَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِرَبِّهِمْ وَأَقَامُوا الصَّلَاةَ وَأَمْرُهُمْ شُورَىٰ بَیْنَهُمْ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنْفِقُونَ»

سالها برای مردم دیشموک هم شجاعانه قلم ، و هم صادقانه و خالصانه قدم زدیم؛ از سراسر بخش در تمام نقاط بدون دریافت یک ریال از نهاد،سازمان ،اداره و … با هزینه شخصی خویش شبانه روز فعالیت نمودیم و صدای مردم دیشموک بودیم.

خوشحالیم که آخرت مان را به دنیا نفروخته و خدای احد و واحد را سرلوحه کار خویش قرار دادیم.

اگر فریاد زدیم آب نیست
اگر تیتر زدیم جاده خراب است .
اگر اعلام کردیم ضعف مدیریتی وجود دارد .
اگر بیان نمودیم برق مشکل دارد .
و هزاران اما و اگر را فقط بخاطر مردم به زبان آوردیم …

صادقانه و شجاعانه به مردم خدمت کردیم و از حق آنها با قدرت و به پشتوانه نهادهای انقلابی و ذی ربط دفاع کردیم.

پشیمان نیستیم و خوشحالیم که سالها به مردم دیشموک خدمت کردیم.

همیشه به یک جمله (آیه) بسنده کردیم : انا لله و انا الیه راجعون…

متن دعوت جهت حضور در انتخابات:

مردم شهیدپرور، ولایتمدار و وطن دوست و همیشه در صحنه بخش دیشموک، ۲۸ خرداد، روز سرنوشت ساز برای کشور است.

همه می‌دانیم امام بزرگوارمان با عنایت الهی و با پشتیبانی مردم، نظام پوسیده ۲۵۰۰ ساله ای را ساقط کرد و با تکیه بر مردم، نظام جمهوری اسلامی را در برابر چشم حیرت زده جهانیان برپاساخت و در طول این چهل سال با وجود دنیائی از توطئه‌هاي دشمنان، با امداد الهی و پشتیبانی همین مردم، نظام جمهوری اسلامی در اوج اقتدار و استقلال خود محفوظ ماند و می‌ماند و هزاران شهید جان عزیز خود را در راه خدا و برای اقتدار این نظام فدا کردند.

بنابر این عقل و شرع به ما می‌گوید حفظ اقتدار این نظام و وطن یک واجب ضروری و قطعی است و هر ایرانی و مسلمانی باید با حضور در پای صندوق‌های رأی در سرنوشت و اقتدار این کشور دخالت کند که اگر ما برای خود تصمیم نگیریم، دیگران تصمیم خواهند گرفت.

دشمن با تحریم و فشار‌های اقتصادی و نقشه‌های گوناگون هدفی جز ناراضی ساختن مردم و فاصله انداختن آن‌ها با نظام ندارد؛ و لذا امروز نیز از طریق رسانه‌های گوناگون و به شیوه‌های مختلف تلاش می کند که صحنه انتخابات کم رونق شده و حضور در پای صندوق رای به حدقل خود برسد. اما حضور آگاهانه و چشمگیر ما در ۲۸ خرداد سیلی محکمی دیگری است که مردم ما بر دشمن وارد خواهند ساخت.

بنابر این مردم شهید پرور و ولایتمدار بخش دیشموک همراه با سراسر کشور، با وجود مشکلات اقتصادی، تورم، گرانی و فشار‌های بسیار سخت معیشتی و کمرشکن در لبیک گویی به دعوت امام بزرگوار، مقام معظم رهبری، شهدای انقلاب و شهید سلیمانی ها، بار دیگر این پیام را به جهان مخابره خواهند کرد که ما با همه سلایق و گرایش‌ها نسبت به تعهد خود برای استقلال و اقتدار کشورمان ایستاده ایم.

 

 

 

انتهای پیام /و:آ

  • نویسنده : وحید آهنگ