پایان عملیات بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه
پایان عملیات بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۷ هزار زائر اربعین حسینی از مرز شلمچه به کهگیلویه بویراحمد بازگشتند.
به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، عابد محمدی، با اشاره به اینکه همه زائران اربعین کهگیلویه و بویراحمد دیروز به استان بازگشتند گفت: ۷ هزار و ۹۴۱ مسافر با ۲۶۹ سفر ناوگانی در همایش اربعین شرکت کردند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بعد از پایان ایام اربعین و طبق آمار شب گذشته ۷ هزار و ۱۰۰ نفر با ۲۴۳ سفر ناوگانی به استان بازگشتند.
وی افزود: خدمات انتقال زائران از پایانه‌های مسافربری با اتوبوس به مرز شلمچه شبانه‌روزی بود و تسهیلات لازم برای رفاه حال مسافران ارائه شد.
محمدی اضافه کرد: کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری توسط تیم اعزامی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد در پایانه مرزی شلمچه انجام شد.
محمدی اضافه کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد هیچ زائری در مرز مهران نداشت، اما از تاریخ دهم شهریور تاکنون به طور متوسط پنج دستگاه اتوبوس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در این پایانه مرزی به زائران خدمات ارائه کردند.

 

انهای پیام /

  • نویسنده : مالک آهنگ