نگین‌تاجی: دستگاه قضا آن چیزی را که به نفع مردم است، انجام می‌دهد+تصاویر
نگین‌تاجی: دستگاه قضا آن چیزی را که به نفع مردم است، انجام می‌دهد+تصاویر

مقام ارشد قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه قضایی آن چیزی را که حق و حقیقت است و به نفع مردم است انجام می‌دهد.

به منظور بررسی و ارائه راهکارهای طرح‌های تولیدی و خدماتی اولین نشست ستاد استانی اقتصاد مقاومتی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، در این نشست با توجه به شعار سال که در جهت حمایت از تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها می‌باشد، دکتر حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه خداوند ماه نیاز و نماز اظهار داشت: هدف از برگزاری این نشست حمایت از تولید در راستای منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید است.

مقام ارشد قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه اظهار داشت: دستگاه قضایی آن چیزی را که حق و حقیقت است و به نفع مردم است انجام می‌دهد.

نگین تاجی گفت: بررسی جامع، کامل و کارشناسی میزان بدهی واحدهای تولیدی به بانک‌ها می‌تواند آنها را از سقوط و ورشکستگی نجات دهد.
وی افزود: از آنجا که برخی واحدهای تولیدی نسبت به کارشناسی و پرداخت سود جریمه و تأخیر در پرداخت وام‌های دریافتی معترض هستند، هیئت‌های کارشناسی سه نفره جهت بررسی موضوع مورد در خواست واحدهای تولیدی، با نظارت اداره کل بازرسی در خصوص وام‌های پرداختی به این واحدهای تولیدی مسئله را مورد کارشناسی قرار دهند.

نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه در راستای تحقق شعار سال و حمایت از واحدهای تولیدی بیان داشت: شعبه‌ی ویژه برای رسیدگی به پرونده واحدهای تولیدی جهت پشتیبانی و مانع زدایی ها در راستای تحقق شعار سال در دادگستری استان تعیین می‌گردد.
در این نشست درخواست‌های ۱۶ طرح اقتصادی و واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.