ستاد اجرایی در راستای محرومیت‌زدایی در استان ما حمایت‌های ویژه‌ای داشته است
ستاد اجرایی در راستای محرومیت‌زدایی در استان ما حمایت‌های ویژه‌ای داشته است

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در کهگیلویه و بویراحمد از هزینه میلیاردی ستاد اجرایی فرمان امام «ره» در آب و راه روستایی استان خبر داد.

شایان نادری در گفت‌وگو با خبرنگار در یاسوج با اشاره به اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در مناطق محروم و روستایی کشور و همچنین در سطح روستاها و مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد در دو حوزه آبرسانی و راه روستایی اظهار کرد: ستاد اجرایی در راستای محرومیت‌زدایی در مناطق محروم کشور و در استان ما حمایت‌های ویژه‌ای داشته و در این راستا در آبرسانی و راه روستایی اقدامات بسیار خوبی در حوزه جهادی و اجرایی با همکاری دستگاهها داشته‌ایم.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حوزه آبرسانی ۴۰ پروژه با ۱۹ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان اعتبار داشتیم که ستاد در این زمینه کمک کرده و شامل آبرسانی به ۱۷۲ روستای استان، اجرای بیش از ۵ هزار متر مکعب مخزن آب، ۲۰۴ کیلومتر لوله‌گذاری، حفر یک حلقه چاه و بهسازی ۱۴ دهنه چشمه بوده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان ادامه داد: در راه روستایی و با مشارکتی که با اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای داشتیم مبلغ سرمایه‌گذاری ما ۱۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در قالب ۱۷ پروژه راه روستایی بوده که شامل ساخت پل، آسفالت و بهسازی و احداث راه‌های حوزه روستایی بوده است.

این مسئول گفت: پروژه‌های انجام شده در مناطق محروم استان بوده که با انجام آن شاهد خدمات‌رسانی بهتری در حوزه زیرساخت‌های مناطق روستایی محروم هستیم.

نادری خاطرنشان کرد: در حوزه جهادی و طی همکاری که بنیاد احسان ستاد اجرایی با ما داشته ۶ روستای استان در حوزه آبرسانی توسط فعالیت گروه‌های جهادی قرارگاه جهادی و امدادی تکمیل شده که مبلغ ریالی آن ۸۰۰ میلیون ریال بوده است.

انتهای پیام/