روز پرکار “بنیاد علوی” دیشموک؛ اسفندیار مختاری عمل گرا و خستگی ناپذیر+تصاویر
روز پرکار “بنیاد علوی” دیشموک؛ اسفندیار مختاری عمل گرا و خستگی ناپذیر+تصاویر

امام جمعه دیشموک گفت؛ کارهای شایسته و قابل تقدیری امروز صورت گرفت که جا دارد از پیگیری های دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت دیشموک تقدیر و تشکر نمائیم

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر دیشموک و به نقل از روابط عمومی نهاد آبادانی و پیشرفت دیشموک؛ اسفندیار مختاری دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت دیشموک روز پرکاری را پشت سر گذاشت.

 

ابتدا به همراه امام جمعه محترم؛ در دیدار با کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) پیرامون مسکن مددجویان نیازمند برگزار شد و در روزهای آینده جلسه ای تعاملی با فرماندار کهگیلویه و دیگر مسئولان تاثیر گذار در این امر در نهاد آبادانی و پیشرفت دیشموک برگزار خواهد شد.

مهندس اردشیری مدیر طرح عمران و آبادانی بنیاد علوی دیشموک گفت : تعامل همه جانبه در جهت پیشبرد اهداف نهاد و خدمت به مردم از برنامه های ما است و انتظار می‌رود در این مهم مساعدت لازم صورت بگیرد .

 

در ادامه با حضور در مرکز بهداشت و درمان دیشموک به همراه امام جمعه محترم و معاون سلامت نهادآبادانی وپیشرفت دیشموک؛به مناسبت روز آزمایشگاه از کارکنان آزمایشگاه مرکز بهداشت دیشموک تجلیل شد.

در پایان هدایای مهم و ارزنده بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران به مرکز بهداشت دیشموک اهدا شد.

 

۱۵ دستگاه اکسیژن ساز برقی که نیاز مبرم منطقه بود اهدا شد که از این تعداد ۷ دستگاه به بیمارستان امام خمینی دهدشت اهدا گردید.

 

انتهای پیام/م:آ

 

  • نویسنده : مالک آهنگ