دیشموک بیش از همیشه نیازمند اقدامات مومنانه مردمی؛تقدیر از عملکرد مومنانه ۲ خانواده
دیشموک بیش از همیشه نیازمند اقدامات مومنانه مردمی؛تقدیر از عملکرد مومنانه ۲ خانواده

نماینده سازمان تبلیغات در دیشموک گفت: منطقه محروم دیشموک بیش از همیشه نیازمند اقدامات مومنانه مردمی است

 

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛حجت الاسلام سیدغلامحسن درسته در گفت‌وگو با خبرنگار در دیشموک اظهار کرد: خیران و نیکوکارانی در دیشموک هستند که کارهای عام المنفعه انجام می‌دهند که هم باقیات صالحاتی برای خودشان بوده و هم الگویی برای دیگران در راستای محرومیت‌زدایی از شهر و دیار خود هستند.

وی گفت: خانواده اکرمی‌نژاد و برادران که پدر و مادر خود را از دست داده‌اند هزینه سالگرد و اربعین والدین را برای امور خیریه هزینه کردند.

درسته ضمن تقدیر این کار برادران اکرمی‌نژاد و امینه عنوان کرد: این برداران از یک طرف به خاطر بیماری منحوس کرونا از برگزاری مراسم پدر و مادر خود منصرف شده‌اند.

وی عنوان کرد: هزینه برگزاری مراسم پدر و مادر خود را صرف خرید تانکر ذخیره آب و وقف به مسجد ابوالفضل العباس(ع) روستای دهقاضی کرده‌اند.

درسته گفت: علاوه بر خرید تانکر مبلغ دو میلیون تومان هم جهت تکمیل و تجهیز مسجد ابوالفضل العباس اختصاص داده‌اند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از این خانواده در روستای دهقاضی عنوان کرد: از همه مردم شهر و بخش دیشموک که توانایی مالی دارند انتظار می‌رود که این چنین اقداماتی را با توجه به مشکلات و تنگناهای اقتصادی و شیوع بیماری کرونا هرگز فراموش نکنند تا فرهنگ‌سازی اقدامات مومنانه در میان مردم شهر و بخش دیشموک به عنوان الگو رواج پیدا می‌کند.

  • نویسنده : وحید آهنگ