دیدار و تجلیل از خانواده‌ شهدای دیشموک+تصاویر
دیدار و تجلیل از خانواده‌ شهدای دیشموک+تصاویر
به مناسبت هفته دفاع مقدس امام جمعه ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج و جمعی از بسیجیان و اعضای ستاد نماز جمعه با خانواده‌های معظم شهدا دیدار و از آنها تجلیل کردند.

به مناسبت هفته دفاع مقدس  امام جمعه دیشموک، فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک و جمعی از بسیجیان و اعضای ستاد نماز جمعه از نزدیک با خانواده‌های معظم شهدا دیدار و از آنها تجلیل کردند.

حجت‌الاسلام علی اکبر راوند گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا علاوه بر علاقمندی بیش از بیش ما به خدمتگذاری موجب تداوم تقویت روحیه در ما مسوولان است.

وی افزود: بررسی و پیگیری مشکلات خانواده‌های شهدا باید در اولویت مهم مسوولان باشد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک هم در این دیدار ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به خانواده‌های شهدا اظهار کرد: دیدار خانواده‌های شهدا باعث افزایش  روحیه و نشاط کاری ما مسوولان می‌شود.

وی گفت: شهدا دلیرمردانی بودند که جان و هستی خود را در مقابل هجمه‌های دشمن به دفاع از آرمان‌های انقلاب و نظام نادیده گرفتند و به شهادت رسیدند.

کریم انصاری خاطرنشان کرد: کمتر کاری که از دست ما بر می‌آید دیداربا خانواده شهدا است که از همه چیز خود گذشتند تا ما با آرامش خاطر زندگی می‌کنیم.

به گزارش فارس در این دیدار ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا در روستاها از نزدیک  مشکلات خانواده‌های شهدا بررسی و  از خانواده‌های شهدا هم توسط امام جمعه و هم از طرف حوزه بسیج تجلیل شد.

انتهای پیام/