خبر خوش کمیته امداد/ رایگان شدن لوله کشی گاز منازل
خبر خوش کمیته امداد/ رایگان شدن لوله کشی گاز منازل
 رایگان شدن لوله کشی گاز منازل مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با انعقاد تفاهم‌نامه ای با شرکت نفت و گاز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ با انعقاد تفاهم‌نامه ای با شرکت نفت و گاز، گازکشی منزل ۶۵۲ مددجوی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد رایگان اجرا شد.

 

مدیرکل کمیته امداد استان گفت: طی تفاهم نامه فیمابین کمیته امداد و شرکت گاز استان، لوله کشی گاز مددجویان فاقد انشعاب و ساختمان‌های جدیدالاحداث و بهسازی شده به صورت رایگان انجام می‌شود.

مبشری افزود: هزینه لوله کشی گاز ۶۵۲ هر کدام از منزل مددجویان ۶ میلیون تومان بود.  وی با بیان اینکه این تفاهم‌نامه در سال جاری نیز ادامه دارد ادامه داد: در تفاهمنامه امسال حدود ۲۶ میلیارد تومان به مددجویان کمک خواهد شد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با اشاره به اینکه پیش بینی شده است امسال منازل حدود هزار و ۵۰۰ مددجو گازکشی شود گفت: تاکنون اسامی ۱۳۲ خانواده به شرکت گاز اعلام شده است.

وی مبلغ تعیین شده برای گازکشی منازل در امسال را ۱۸ میلیون تومان عنوان کرد.  وی، ترویج فرهنگ خیر و احسان و کاهش نابرابری اجتماعی را از دیگر اهداف این تفاهم نامه برشمرد و اضافه کرد: با اجرای رایگان لوله کشی گاز مددجویان بدون انشعاب، ساختمان‌های بهسازی شده، خدمات محرومیت زدایی به صورت کمی و کیفی توسعه می‌یابد.

 

انتهای پیام/

  • نویسنده : مالک آهنگ