توضیحات رئیس کل دادگستری درخصوص نزاع اخیر یاسوج
توضیحات رئیس کل دادگستری درخصوص نزاع اخیر یاسوج
رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از برخورد قاطع و سریع با عوامل نزاع اخیر یاسوج خبر داد.

حسن نگین‌تاجی در گفت‌وگو با خبرنگارفارس در یاسوج در خصوص نزاع اخیر شهر یاسوج و نوع برخورد دستگاه قضایی با متهمین چنین اعمال مجرمانه‌ای اظهار کرد: دستگاه قضایی نسبت به هر عمل مجرمانه در سطح کهگیلویه و بویراحمد با حساسیت تمام وارد عمل شده و به صورت جدی و در اسرع وقت با مجرمین در هر لباس و با هر نوع گرایش و در هر منطقه به صورت قاطع برخورد خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر همین اساس هفتمین مرحله طرح امنیت اجتماعی را با حضور میدانی و با مشارکت نیروی انتظامی در سطح استان آغاز کردیم و برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش، خودروهای پلاک مخدوش، کافی شاپ‌های متخلف خواهیم داشت و  قاضی مسعودی نیز حضور میدانی در این خصوص دارد.

وی در پاسخ به این سوال فارس که رسیدگی به نزاع اخیر یاسوج چه زمان طول خواهد کشید تا درس عبرتی برای مجرمین دیگر باشد یادآور شد: شما را به پرونده چرام ارجاع می‌دهم که تنها ظرف ۴ ماه کیفرخواست آن صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: مجرمین خشن بدانند که از هر نوع تسهیلاتی در زندان محروم خواهند بود و از مرخصی و سایر تسهیلات خبری نیست.

وی گفت: دستگاه قضایی استان با اشراف کامل و جدیت و قاطعیت درس عبرتی به اراذل و اوباش و عربده کشان و کسانی خواهد داد که از سلاح گرم و سرد استفاده می‌کنند.

نگین‌تاجی با بیان اینکه نزاع اخیر یاسوج مربوط به اختلاف ملکی بوده و برخی عوامل دستگیر شده و یک نفر نیز فراری است تاکید کرد: پس از تفهیم اتهام و تکمیل پرونده در سریع ترین زمان ممکن حکم این پرونده صادر خواهد شد.

انتهای پیام/م:آ