توصیه‌های جوکار به ناظران انتخاباتی کهگیلویه
توصیه‌های جوکار به ناظران انتخاباتی کهگیلویه
در همایش بصیرتی ناظران انتخاباتی در دهدشت، توصیه‌های انتخاباتی به ناظران از سوی رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان کهگیلویه وبویراحمد انجام شد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، سید مهدی جوکار رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان کهگیلویه وبویراحمد در همایش بصیرتی ناظران انتخاباتی در  دهدشت، اظهار کرد: ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که پر از التهابات بیرونی و درونی است.

وی به بررسی جامع مشکلات فرود آمده بر کشور پرداخت و تصریح کرد: اسلامیت، ایرانیت و شیعه‌بودن ما باعث این همه هجمه از سوی دشمنان شده است.

جوکار با بیان این‌که نفوذی‌ها هر روز به حربه‌های مختلف سعی در برهم زدن آرامش کشور دارند گفت: همه این فشارها برای ساقط کردن ایران اسلامی است اما جمهوری اسلامی مقتدرانه پیش می‌رود، باید در مسیر رهبری باشیم راه شهداء را یاد بگیریم تا موفق شویم.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان کهگیلویه وبویراحمد افزود: حس بی‌اعتمادی به مسئولین همه طراحی دشمنان است، مشکلات و تحریم‌ها وجود دارد اما باید اساس حاکمیت و انقلاب را حفظ کنیم.

جوکار با بیان این‌که این انقلاب آسان به دست نیامده است بیان کرد: شورای نگهبان میراث افتخارآمیز امام راحل است، اگر سربلند باشد به واسطه همت، دقت و انصاف و یاری شما ناظران است و اگر هم ضربه بخورد به پای ما نوشته می‌شود.

وی افزود: باید مراقب باشیم حق نظام و مردم پایمال نشود، از انتخابات مراقبت کنیم.

جوکار گفت: اگر شورای نگهبان با دقت و همت و انصاف در انتخابات از آرای مردم صیانت کند حقوق‌ها به ثمر خواهد نشست.

طاعت‌پور رئیس هیات نظارت شهرستان کهگیلویه نیز در این همایش وظیفه ناظران را سنگین عنوان و اظهار کرد: این انتخابات را به دست شما می‌سپارند بدانید خداوند شما را نظارت خواهد کرد بنابراین وظایف خود را دقیق انجام بدهید.

وی در توصیه به ناظرین با بیان این‌که امسال تغییراتی در قانون انتخابات لحاظ شده است، گفت: ناظران قوانین را مطالعه و با قانون جدید مسلط شوند.

طاعت‌پور افزود: بر اساس سیاست‌های کلی امام و رهبری باید اصل بی‌طرفی در انتخابات داشته باشید، با مُر قانون و تسلط به آن در این انتخابات ناظر خوب باشید.

وی خاطرنشان کرد: ناظران چهار اصل اساسی که رهبر معظم انقلاب فرمودند را در دستور کار خود قرار دهند و اصل بی‌طرفی را سرلوحه کار خود داشته باشند.

پایان پیام/

  • نویسنده : مالک آهنگ