به جد پی‌گیر طرح‌های رتبه‌بندی معلمان و همسان‌سازی هستم
به جد پی‌گیر طرح‌های رتبه‌بندی معلمان و همسان‌سازی هستم

موحد نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در پیامی روز معلم و کارگر را تبریک گفت و تاکید کرد که پی‌گیر حق و حقوق این دو قشر است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در پیامی روز معلم و کارگر را تبریک گفت.

در متن پیام این نماینده ۶ دوره مجلس شورای اسلامی آمده است: بدون تردید معلم شریان حیات جامعه است قداست و حرمت معلم، از منظر شریعت اسلامی در بالاترین منزلگاه قرار دارد. لذا ضرورت  تکریم معلم و استاد توصیه ای دینی و اسلامی است.

در پیام موحد آمده است: ضمن تبریک هفته معلم خدمت همه معلمان و اساتید دانشگاه و گرامیداشت یاد همه معلمان و اساتیدفقید به ویژه آنانی که در دفاع از نظام، انقلاب و آرمانهای والای آن به فیض شهادت نائل آمدند، همین جا به عنوان خادم شما فرهنگیان فرهیخته، هم اعلام می کنم که نهایت تلاش  خودرا جهت تصویب لوایح و کلیه طرح‌هایی که مرتبط با ارتقای شئونات اجتماعی و اقتصادی فرهنگیان شاغل و بازنشسته باشد از جمله لایحه رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی به کار خواهم بست.

در انتهای پیام آمده است: قطعا در این مسیر از مشورت با شما عزیزان صاحب  نظر بی‌نیاز نخواهم بود سلامتی و توفیق همه دست اندرکاران عرصه تعلیم و تعلم را از خداوند متعال مسئلت دارم.

انتهای پیام/