آغاز اولین المپیاد فرهنگی ورزشی (شهید ابراهیم هادی) با حمایت بنیاد علوی در دیشموک+تصاویر
آغاز اولین المپیاد فرهنگی ورزشی (شهید ابراهیم هادی) با حمایت بنیاد علوی در دیشموک+تصاویر

رحمان اندیک گفت: از حمایت های بنیاد علوی در ورزش تشکر می‌کنیم و امیدواریم در این عرصه موفقیت های خوبی را درآینده بدست آوریم وبه نتایج خوبی برسیم

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ رحمان اندیک مسئول ورزش و جوانان دیشموک گفت: برای اولین بار و با حمایت بنیاد علوی المپیاد فرهنگی ورزشی شهید ابراهیم هادی در بخش دیشموک برگزار شد.

وی گفت : در این المپیاد ورزشکاران رشته های تنیس روی میز، فوتبال روی میز ،فوتبال ،فوتسال، آمادگی جسمانی ،دوومیدانی و والیبال شرکت دارند.

 اندیک با بیان اینکه،این المپیاد با حمایت بنیاد علوی در بخش دیشموک برگزار می شود، افزود: نفرات و تیم های منتخب به مسابقات کشوری که در مشهد برگزار می‌شودغ اعزام خواهند شد.

وی گفت: همچنین  کلاس تئوری مربیگری درجه سه به همت نهاد آبادانی و پیشرفت دیشموک و با مدرک رسمی از اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با شرکت ۵۰ نفر از تاریخ ۲۲ الی ۲۹ تیرماه برگزار گردید.

مسئول ورزش و جوانان دیشموک در پایان متذکر شد: هدف از برگزاری این المپیاد :نشاط، شادابی، پر کردن اوقات و فراغت، تامین سلامت اجتماعی و کشف استعدادهای ورزشی می باشد.

 

  • نویسنده : وحید آهنگ