عضو جوان شورای شهر دیشموک خطاب به استاندار و هاشمی‌پور/

سلمان عضو جوان شورای شهر دیشموک به جاده ارتباطی دیشموک به خوزستان اشاره کرد و گفت: شهروندان دیشموکی از وضع تاسف بار این جاده گلایه شدید دارندو از هاشمی پور خواهان تحقق وعده‌های داده‌شده در این رابطه هستند..

وی افزود: این پروژه ای هم چنان روی زمین مانده و چند بخشدار؛ فرماندار و مدیرکل آمده و رفتند و حتی چند استاندار امده ورفته وهمچنین چندتا نماینده اومدن وقول دادن رفتن ولی همچنان این دو منطقه دیشموک و صیدون بدون راه مناسب ارتباطی ؛غرق در مشکلات هستند.

بینا خطاب به نماینده مردم در مجلس؛گفت: جناب آقای هاشمی و معاون وزیر نفت جناب مهندس امیریان به قولی که در جشنواره ایل بزرگ بهمئی دادید چرا عمل نمیکنید؛ الان ۸ ماه از اون قول میگذرد.

عضو جوان شورای شهر دیشموک بیان کرد: با اولین بارش باران ارتباط بین این دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمدقطع خواهد شد …

بینا گفت: به علت طغیان رودخانه حتی خودروهای تا حتی ۵ روز آنجا بلاتکلیف بوده و تا اینکه از طریق کمک رسانی مردمی بتوانند نجات پیدا کنند.

عضو جوان شورای شهر دیشموک خطاب به نماینده مردم در مجلس و با بیان اینکه؛ آقای هاشمی وعده ی در جشنواره ایل بهمئی چی شد و به کجا رسید؛ افزود:۶ میلیارد برای جاده تنگ چویل اختصاص دادید ولی هنوز خبری از تسهیل این مسیر پردد نیست

عضو جوان شورای شهر دیشموک به نمایندگی از مردم بخش های دیشموک و قلعه رئیسی از استاندار مدیرکل راه فرماندار ونماینده مردم در مجلس درخواست کرد که به تنگ چویل تشریف بیاورند و چاره ای بیاندیشید.