با صدور بیانیه‌ای صورت مطرح شد

انتخاب افراد توانمند و شایسته توسط ایشان در سطح استان، شهرستان و بخش های تابعه نشات داده دغدغه فکری ایشان روبه سوی توسعه ی همه جانبه استان می باشد.

رئیس ستاد روحانی و اصلاح طلبان بخش دیشموک با صدور بیانیه‌ای خطاب به استاندار مدیرکل سیاسی استانداری و فرماندار کهگیلویه از انتخاب صفا حبیبی برای بخشدار دیشموک به عنوان بهترین گزینه؛ تقدیر و تشکر کردند.

در این بیانیه امده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَاصْبِرْ وَمَا صَبْرُکَ إِلَّا بِاللَّهِ ۚ وَلَا تَحْزَنْ عَلَیْهِمْ وَلَا تَکُ فِی ضَیْقٍ مِمَّا یَمْکُرُونَ (نحل ۱۲۷)
ابتدا لازم میدانم به مناسبت شهادت و مجروح شدن جمعی از هموطنان عزیزمان در حادثه کور تروریستی اهواز که در جریان رژه نیروهای مسلح صورت گرفت؛ ضمن محکومیت این اقدام تروریستی؛ شهادت هموطنان عزیزمان را تسلیت عرض نماییم.
شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در اهواز به تیر خصم و عناد تروریست‌های مزدور، در سالروز آغاز جنگ تحمیلی میزان سبعیت و قساوت دشمنان این نظام را نسبت به ملت ایران نشان داد.
این مزدوران زر و تزویر نشان دادند که علی‌رغم ادعای حقوق بشر، ریاکارانی هستند که در راه تحقق اهداف پلیدشان از آتش گشودن حتی بر زنان و کودکان و سایر مردم ابایی ندارند.
ضمن تسلیت به خانواده شهیدان گرانقدر حادثه تروریستی و آرزوی بهبودی هر چه زودتر مجروحان این حادثه، برای ایشان صبر و اجر و برای روح بلند شهدا علو درجات را از خداوند بزرگ مسئلت می‌کنم.
البته استان ما (کهگیلویه و بویراحمد) تشنه همدلی و همکاری عقلانیت و توسعه می‌باشد و نه قوم گرایی و خاص گرایی و دروغ گویی و مصادره کردن عملکرد دولت به نام شخص خاصی!!!، که این تفکر به دوران عصر حجر بر می‌گردد.
بعضی از مسوولین ما از وظایف خود دور گشته و وظایف خود را فراموش نموده و در حال مصادره کردن عملکرد دولت تدبیر و امید هستند که یکی از وظایف مهم استاندار محترم ما همین بود که مردم را از افکار و عملکرد چنین افرادی، اشکار و هویدا کرده است.
لذا جا دارد از عملکرد استاندار محترم که در طی یکسالی که قدم مبارکش به استان باز شد، ضمن فرهنگسازی و اگاهی در بین مردم؛ تفکر غلط قوم گرایی و تعصبات بیجا و اشتباه را از بین برده و با هوشیاری و مدبرانه، اقدام به انتخاب نیروهای متنفذ و اگاه به مسائل خدمت رسانی به مردم کرده است.
انتخاب افراد توانمند و شایسته توسط ایشان در سطح استان، شهرستان و بخش‌های تابعه نشات داده دغدغه فکری ایشان روبه سوی توسعه‌ی همه جانبه استان می‌باشد.
البته به صورت ویژه از استاندار، مدیرکل سیاسی استانداری و فرماندار کهگیلویه بابت انتخاب بخشدار جوان و پر انرژی، اصلاح طلب همسو با دولت در دیشموک؛ تقدیر و تشکر داریم.
————————————————
علی برات رازیانی
ئیس ستاد روحانی و اصلاح طلبان بخش دیشموک