یادداشت

محسن طاوسیان رئیس هیات فوتبال دیشموک در یادداشتی در توصیف خداداد افشاریان نوشت: در سخت ترین شرایط توانست نام و نشانی برای فوتبال استان بدست آورد که سالهای سال زبانزد عام و خاص خواهد بود.

 

وی در ادامه نوشت: با حضور داور ملی و سرشناس در راس هیات فوتبال استان انقلاب عظیمی به وجود آمد.

وی متدبرانه مدیریت میکند و در سالهای اخیر ندیده بودم که به مانند خداداد افشاریان اینگونه به مسابقات رده های پایه توجه شود.

اسطوره بلامنازع ورزش استان می باشد و شخصیت کاریزماتیک افشاریان وی را به عنوان چهره ای شاخص در ورزش فوتبال کشور به اثبات رساند.

شجاعت و تدبیر آن منصف بی بدیل باعث شد تا به عنوان داوری سرشناس در عرصه فوتبال خودنمایی کند.

فتوژنتیک زده مدیریت را تحویل نگرفته، همه میدانند، محافظه کارانه هیچ گاه سوت نزدند این مسئله کاملا عیان است. ندیده‌بودم در طی مدت رهبری خود در هیات فوتبال استان با حس ناسیونالیسمی (+/-) نسبت به انجام عملی اقدام کند.

مدیری که در شروع کار خود با انگیزه به تمام رده های سنی توجه کرد؛ و اثبات نمود باتدبیر و برنامه ریزی مدون در پی انقلاب عظیم است.

توجه افشاریان به مناطق محروم و دورافتاده از دیگر ویژه گی های با ارزش او می باشد؛ هیچ گاه ندیدم طی چند سال مسئولیتم در هیات فوتبال دیشموک ،از استان در این حوزه به دیشموک توجه شود،لیکن خداداد افشاریان برای اولین بار در تابستان امسال به دیشموک امد و از نزدیک مشکلات را لمس نمود، این یعنی مدیریت قوی و با صلابت، امیدورام در ادامه راه با تکیه بر تجربه ی کاری خود موفق شوند و فوتبال استان را به جایگاه بالاتری از سطح کنونی که همه هم انتظارش را می کشند ارتقاء دهد.

 

انتهای پیام/م:آ