گزارش

در بیست‌وپنجمین کاروان سلامت هلال ‌احمر کهگیلویه به اهالی ساکن در روستای محروم «موردراز» دیشموک خدمات رایگان پزشکی ارائه؛ به آنها داروی رایگان تحویل و بین مردم بسته غذایی توزیع شده است.

رئیس هلال‌احمر شهرستان کهگیلویه در گفت و گو با خبرنگار با بیان اینکه، برای بیست و پنجمین کاروان سلامت هلال احمر شهرستان؛ روستای موردراز دیشموک انتخاب شده است، گفت: با حضور کاروان سلامت هلال احمر در مناطق کمتر برخوردار تاکنون بیش از ۳هزارنفر از مردم این مناطق به صورت رایگان معانیه و داروی رایگان دریافت کردند.

سید عادل رهبریان افزود: تا پایان سال ۳۰ کاروان سلامت این جمعیت برای ارائه خدمات پزشکی و درمانی به مناطق نیازمند شهرستان کهگیلویه اعزام می شوند.

وی تصریح کرد: ان شاء الله فعالیت هلال احمر کهگیلویه در راستای کمک به نیازمندان در مناطق مختلف کهگیلویه باارائه خدمات رایگان پزشکی-درمانی و همچنین توزیع بسته های حمایتی در جهت خدمت به مردم ، ادامه دارد

رهبریان بیان کرد: با حضور کاروان سلامت در روستای موردراز بخش دیشموک کهگیلویه ۲۰۰ نفر از اهالی این روستا رایگان معاینه و به آنها داروی رایگان تحویل شد.

فرامرزی رئیس مرکز بهداشت و درمان دیشموک هم در حاشیه این کاروان سلامت بیان کرد: با هماهنگی مرکز بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه و حضور پزشک در روستای موردراز بیماران نیازمند معاینه و داروهای فشارخون، قند خون، ناراحتی‌های معده، سرماخوردگی و داروهایی در حیطه عفونت‌ها و زخم‌ به صورت رایگان دریافت کردند.

اهالی روستای موردراز دیشموک ضمن قدردانی از جمعیت هلال احمر شهرستان، اظهار داشتند: برای اولین بار پزشک و آن هم به کمک هلال احمر به این منطقه عزیمت کرده است.

به گزارش خبرنگار سید عادل رهبریان رئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه با نگاه عادلانه تاکنون در اکثر روستاهای محروم دیشموک حضور یافته و از ادامه روند فوق الذکر هم خبر داد.

==================

گزارش و عکس از وحید آهنگ

==================