ویژه

رئیس هیئت بازیهای بومی و محلی استان از برگزاری بازی های بومی محلی جنوب کشور در دیشموک خبر داد و گفت: با درخواست بخشدار دیشموک حسن امیریان فعلا۳۰ میلیون ریال برای این امر مساعدت مالی می شود.
رحمان همت پور با بیان اینکه شور و هیجان ورزش در دیشموک قابل تحسین است، افزود: مسوولان در جهت احداث سالن و تکمیل مکان های ورزشی همت بیشتری کنند.

 

فینال مسابقات فوتسال جام رمضان بخش دیشموک با حضور رئیس ورزش روستایی و عشایری استان، رئیس ورزش و جوانان کهکیلویه، دبیر ورزش بومی محلی کهگیلویه و بخشدار و شهردار دیشموک، مسوول ورزش و جوانان دیشموک،مسوول ورزش روستایی عشایری دیشموک در اسفندان بین تیم های دهیاری اسفندان و یاران کاپیتان سردو در سالن ورزشی اسفندان برگزار شد.

در این بازی دهیاری اسفندان ۷ بر ۲دهیاری سردو را شکست داد.

دهیاری اسفندان قهرمان مسابقات شد.

نکویی رئیس ورزش و جوانان کهگیلویه جناب آقای نکویی ، همتی رئیس ورزش روستایی و عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد و برمال مسئول ورزش روستایی و عشایری بخش دیشموک به همراه اندیک مسئول ورزش و جوانان بخش دیشموک به صورت ویژه و اختصاصی از فعالیت بی بدیل رسانه در دیشموک علی الخصوص در زمینه ورزش تجلیل نمودند.

همتی گفت: اگر رسانه نباشد پیشرفتی نخواهد بود و رسانه پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است.

لازم بذکر است رئیس ورزش روستایی و عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد مبلغ سه میلیون تومان برای انجام مسابقات بازیهای بومی محلی استانهای جنوب کشور در دیشموک اختصاص داد.