در گفت و کو با خبر دیشموک

آقایان به صندلی چسبیده کورند ،نابینا یا کر و لال؟!به هر حال ما را هم حداقل یک عراقی ، افغانی و فلسطینی فرض کنید! /طارم  با ما خصومت ایلیاتی دارد

 

مسئولان شهرستانی و استانی کورند ، نابینا یا کر و لال!!/ مدیر راه و ترابری شهرستان با ما خصومت ایلیاتی دارد/ زنان ما در جوانی زحمت کشیدند، سختی تحمل نمودند و نان و غذا پختند تا رزمنده گان اسلام گرسنه نجنگند/ انقلاب کردیم راحت باشیم نه بدبخت.

عضو شورای روستای ده قاضی از توابع بخش دیشموک در مصاحبه با خبر دیشموک گفت : مردان ما همان غیور مردان سلحشوری اند در جنگ تحمیلی حق علیه باطل جنگیدند و زنان همین مردان پشت جبهه برای رزمنده گان اسلام نان می پختند، جانباز ۷۰ درصد و شهید تقدیم اسلام نمودیم، خواهشا مسئولان در راس  به داد مردم برسید.

 

حکیمی گفت: معضل اساسی منطقه و مردم روستا بی توجهی مسئولان نظام به آنها است ، نداشتن راه ارتباطی مناسب که متاسفانه این امر سالانه منجر به مهاجرت مردم به شهر و مناطق اطراف شده و ۳۰۰ نفر هم در ده قاضی نمانده و خبری از توسعه روستا نیست.

از مشکلات دیگر روستا باید اشاره به شبکه برق غیراستاندارد نمود، از جمله فشار ضعیف برق،خمیدگی عمودهای برق و نداشتن ایمنی مناسب و بریدگی و سیم کشی نامناسب است که بارها مراجعه کردیم، لیکن هیچ گاه توجه نشد.

مسئله دیگر عدم وجود مدرسه راهنمایی در منطقه ما است و همین موضوع کاملا مهم و اساسی باعث می شود در آغاز هر سال از شروع تحصیل دانش آموزان ، منجر به ترک تحصیل تعدادی از استعدادهای روستا می شود.

وی گفت : بیشترین گلایه ی ما از متولیان راه و ترابری است و بطوریکه ما چوب باند بازی سیاسی آقایان(مسئولان) در راس بخش دیشموک،شهرستان و استان را میخوریم.

کرم الله حکیمی در پایان گفت: اصلا هر جمله ای از زبان ما میتوانید خطاب به استاندار ، فرماندار و جناب آقای طارم مدیر راه و شهرسازی شهرستان بنویسید، این یعنی ما دیگر خسته شدیم از این همه بی مهری و سکوت آقایان به منصب و جایگاه رسیده. توان ادامه کار در شورا را نداریم و در مقابل مردم بخدا شرمنده ایم ، آنهایی که از انتخابات و حضور پر رنگ مردم حرف میزدند و میزنند استدعا میشود به منطقه سفر کنید و پاسخ مردم را بدهید.

 انتهای پیام/و :آ