با قرائت نامه ای صورت گرفت؛

حال از این بابت  خدای بزرگ را شاکرم که از زحمات سردار  عدل هاشمی پور و لطف انسان های خیر تشکر می کنم و با قلبی پاک همراه پدر و مادر برای سلامتی و سربلندی همه عزیزان از خدای بزرگ طلب دعای خیر دارم.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین؛  ۲۱دانش آموز مدرسه «قدس سرگچ» دیشموک به جهت تامین فضای اموزشی مدرسه روستای خود از تلاش نیکوکاران و  هاشمی پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در قالب نامه ای قدردانی کردند.

متن این تقدیرنامه که توسط یکی از دانش آموزان روستای سرگچ به نمایدنگی ۲۱ دانش اموز قدس سرگچ در حضور مسئولان و در معیت عدل هاشمی پور قرائت شد در زیر آمده است.

به نام خدا

سردار سرافراز حاج عدل هاشمی پور؛ سلام علیکم

اول مهر با خوشحالی و لبی خندان و با شوق و امید به مدرسه آمده ام، ولی با ناراحتی به خانه برگشتم.

پدر و مادرم علت را پرسیدند و با گریه گفتم؛ مدرسه نداریم! دستی بر سرم کشیدند و گفتتند خدا کریم است فرزندنم.

روز ها به همین منوال گذشت همه اش به این فکر بودم که اگر مدرسه دست نشود، چه کار کنیم آیا باید ترک تحصیل کنیم، اما معلم امیدواری می داد.

در زیر درختان بلوط درس را ادامه می دادیم تا اینکه روزی معلم خوشحال تر از همیشه به مدرسه آمد و گفت بچه ها بزودی مدرسه دار می شویم.

صدای خوشحالی بچه ها معلم را هم به شوق آورده است و گفت با همت و تلاش سردار عدل هاشمی پور نماینده ی محترم در مجلس شورای اسلامی و کمک و لطف انسان هایی خدایی مدرسه پیش ساخته به روستای شهید پرور سرگچ اهداء می شود.

حال از این بابت خدای بزرگ را شاکرم که از زحمات سردار عدل هاشمی پور و لطف انسان های خیر تشکر می کنم و با قلبی پاک همراه پدر و مادر برای سلامتی و سربلندی همه عزیزان از خدای بزرگ طلب دعای خیر دارم.

والسلام

اشکان پور احمدی کلاس ششم ابتدایی روستای سرگچ به نمایندگی از دانش آموزان مدرسه قدس