فرمانده سپاه ناحیه کهگیلویه خبر داد:

 فرمانده سپاه ناحیه کهگیلویه گفت: رزمایش بزرگ شهدای مدافع حرم در کهگیلویه برگزار می‌شود.

به گزارش خبر دیشموک،  فرمانده سپاه ناحیه کهگیلویه گفت: رزمایش بزرگ شهدای مدافع حرم در کهگیلویه برگزار می‌شود.

سرهنگ سعید برومندزاده در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری رزمایش شهدای مدافع حرم، اظهار کرد: این رزمایش پنجم و ششم اسفندماه در منطقه رزمی دشت مازه برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه کهگیلویه افزود: ارتقاء آمادگی ها و مهارت های حرفه ای عمومی و تخصصی گردان های رزمی بسیج برای اجرای موفق مأموریت های محوله، تجدید میثاق با مقام ولایت و آرمان های امام و شهدا، مردمی کردن دفاع و پایان ناپذیری بنیه رزم نیروها با تکمیل و به کارگیری ظرفیت های محلی و منطقه ای و هم‌چنین سنجش آمادگی مدیریت بحران برای مقابله با حوادث احتمالی  را از جمله اهداف این رزمایش عنوان کرد.

برومندزاده تصریح کرد: یکهزار و ۳۰۰ نفر از گردان‌های بیت المقدس و کوثر در رزمایش شرکت دارند.

وی با تأکید بر اینکه با توجه به تهدیداتی که با آن مواجه هستیم باید سطح آمادگی های رزمی و عملیاتی گردان ها در اوج باشد، عنوان داشت: به همین دلیل در طول سال گردان ها فراخوانی های متعددی دارند و هدف این است که‌ آمادگی جسمانی نیروهای ما به سطح مطلوب برسد.

برومندزاده امکانات و تجهیزات شهرستان برای مقابله با بحران را کافی دانست و افزود: استفاده حداکثری از حداقل امکانات و مدیریت بحران از دیگر اهدافی است که در بخش پدافند غیر عامل رزمایش به نمایش گذاشته می‌شود.