امام جمعه دهدشت:

۱۳۹۴۱۰۰۹۰۰۰۶۵۷_PhotoA

امام جمعه دهدشت گفت: تاکنون آثار مثبتی از برجام ندیده‌ایم و هرچه در مورد برجام شرط گذاشتند و خواستند ایران انجام داده، اما تحریم‌ها را همچنان ادامه می‌دهند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک،  خبرگزاری فارس از کهگیلویه، حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه دهدشت با اشاره به جنایت‌های استکبار در طول تاریخ و با بیان اینکه آمریکا جز خیانت و جنایت دستاوردی برای جهان ندارد، اظهار داشت: در جریان هسته‌ای هرچه گفتند ایران پذیرفت، اما جریان هسته‌ای بهانه بود و این‌ها اصل نظام را هدف قرار داده‌اند.

حسینی با بیان اینکه از اول مشخص بود این‌ها با اصل نظام مخالفت دارند، ادامه داد: تاکنون آثار مثبتی از برجام ندیده‌ایم و هرچه در مورد برجام شرط گذاشتند و خواستند ایران انجام داده، اما تحریم‌ها را همچنان ادامه می‌دهند.

وی، آل‌سعود را در جبهه مقدم مدافع آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و عنوان کرد: تکفیری‌ها و آل خبیث سعود پیاده نظام استکبار هستند.

امام جمعه دهدشت در بخش دیگری از سخنانش آغاز سال نو را مورد اشاره قرار داد و با تبریک نوروز به هموطنان، تبیین کرد: صله‌ رحم از جمله فرهنگی است که در عید باستانی مورد توجه قرار می‌گیرد؛ در سیر و سفر نوروز زیارت بقاع متبرکه و نماز اول وقت مورد توجه قرار گیرد.

حسینی با اشاره به سالروز وفات ام‌البنین(ع) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، گفت: ما هرچه داریم به برکت شهدا است و هر جامعه‌ای که همسر و مادر شهید را تکریم کند، استقلال، عزت و آبروی کشورش را مورد تکریم قرار داده است.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶/ذ۲۰/د