پیام تبریک

پیام تبریک فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمد تقی ع دیشموک به مناسبت روز معلم

 متن پیام  به شرح ذیل است:

« بسمه تعالی »

سالروز شهادت استاد فرزانه و معلم اخلاق شهید مرتضی مطهری که به عنوان روز معلم نامگذاری شده است روز تجلیل از باغبانانی است که صبورانه باغ زندگی را طراوت می بخشند.

تکریم و تعظیم معلم تکریم و تعظیم علم است و بی شک جامعه ای که همواره سپاسگزار معلمان خود است ، پیشرفت و تعالی آن شتاب بیشتر می گیرد و سلامت علمی و معنوی آن تضمین می شود و جامعه ای که قدردان خوبان و زحمت کشان خود نباشد به مرگ خوبی ها و فضیلت ها رضایت داده است .

نسل امروز جامعه ایران اسلامی نیازمند آن است که ارزش های انقلاب را به خوبی بشناسند چرا که این ارزش ها هویت نظام اسلامی ماست و شناخت آن برای جوانان و نوجوانان بسیار ضروری است. معلمان که معماران اصلی شخصیت جوان و نوجوانند رسالتی مهم در این زمینه دارند و باید با بیان شهادت ها، ایثارها و جانبازی های رزمندگان اسلام یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را در ذهن ها زنده نگه داشته و نسل جدید را با آن حماسه ها آشنا سازد .

در پایان لازم میدانم یکبار دیگر روز و هفته بزرگ و پرفروغ معلم را به همه معلمان دلسوز و زحمتکش شهر و بخش دیشموک و سراسر ایران اسلامی  تبریک و تهنیت عرض نمایم و امیدوارم در سایه عنایت پروردگار همواره در این راه مقدس موفق و پیروز باشید.

والسلام علیکم
ستوانیکم اسماعیل معزز
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمد تقی ع دیشموک

انتهای پیام/وا:آ