پیام تبریک

پیام تبریک سلمان بینا به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

سلمان بینا عضو جوان شورای شهر دیشموک به مناسبت ۱۱ اردیبهشت ماه ، روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفتند:

به گزارش خبر دیشموک متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی
انجام کار ، مطلوب خداوند است و همچون عبادت و جهاد در راه خدا مقدس است .

در بسیاری از آموزه های دینی اهتمام شایانی به کار و کارگر مشاهده می گردد بطوریکه دین مبین اسلام کار و کارگر را عبادت می داند و در همین راستا نیز پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) دست کارگری را که پینه بسته بود بوسه می زد و می فرمود این دستی است که خداوند و رسولش دوستش می دارند.

روز جهانی کارگر فرصت مناسبی است تا دولتها و ملتها بیشتر و بهتر به اهمیت ، جایگاه و نقش کارگران ، این بازوان توانمند تولید و توسعه توجه نمایند و ضمن تجلیل از این قشر شریف و زحمتکش به ترویج فرهنگ کار و همت و سازندگی بخصوص در سالی که از سوی مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) به عنوان سال رونق تولید ملی نامگذاری شده بپردازد.

اینجانب از طرف خود و اعضای محترم شورای اسلامی شهر دیشموک روز جهانی کار وکارگر را به تمامی کارگران عزیز در اقصی نقاط میهن عزیزمان علی الخصوص کارگران شاغل در صنوف مختلف شهر و بخش دیشموک و خانواده محترم و صبور آنان تبریک عرض نموده و توفیق همگان را از قادر متعال مسئلت می نمایم.

والسلام علی عبادا… صالحین

 

پیام تبریک بینا به مناسبت روز معلم به شرح ذیل است :

«بسم الله الرحمن الرحیم»

۱۲ اردیبهشت، سالروز پاسداشت مقام والای معلم و فرصتی مغتنم است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ استاد شهید مرتضی مطهری، مراتب سپاس خود را تقدیم معلمانی کنیم که کاروان دانش بشر را به سوی تعالی رهنمون می‌سازند.

شهید مطهری الگویی تمام عیار برای جامعه بزرگ معلمان و استادان دانشگاه بوده و تدبیر ویژه نامگذاری این روز به نام معلم، یادآوری بر زحمات این عزیزان در عرصه تعلیم و تربیت است.

اعتلای فرهنگ و اندیشه ایران اسلامی در گرو تلاش هدفمند معلمان و استادانی است که در ترویج دانش و بینش همانند استاد شهید اهتمام می‌ورزند و از همین روست که نام و جایگاه والای معلم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه بوده است.

بدون تردید استادان فرهیخته کشورمان در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان سال “رونق تولید ملی» نام‌گذاری شده است بیش از گذشته طلیعه‌دار عرصه عزم و اراده و کار و تلاش خواهند بود و با عنایت به دوارن طلایی پسابرجام و ماموریت‌های هدفمند دولت تدبیر و امید در جهت اعتلای علم و فناوری کشور، بستر مناسبی را برای تحقق این امر فراهم خواهند کرد.

اینجانب به نوبه خود  ضمن ارج نهادن به مقام شامخ استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن هفته معلم راخدمت همه معلمان و استادان فرهیخته و فرهنگ آفرین کشور تبریک عرض کرده و توفیق روزافزون این عزیزان را ازخداوند متعال خواستارم.»

والسلام علیکم

سلمان بینا عضو شورای اسلامی شهر دیشموک

 

انتهای پیام؛و،آ