با هدف گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روزپاسدار صورت گرفت:

رضا ایزدی رئیس کمیته امداد دیشموک در گفتگو خبر دیشموک گفت: سپاه یک نیروی قوی و مقتدر است و به داشتن چنین نیروهای مخلص همیشه پای کاری افتخار می کنیم.

با هدف گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روزپاسدار مسوولین شورای اداری با ستوان یکم پاسدار اسماعیل معززی فرمانده بسیج دیشموک دیدار کردند.

 

اعضای شورای اداری دیشموک در این نشست روز پاسدار را تبریک و سپاه را مایه افتخاراین کشور دانستند.
حجت الاسلام راوند امام جمعه دیشموک در این دیدار اظهار کرد: تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ نشانه قدرت آمریکا نیست بلکه نشانه ای از ترس آمریکا از اقتدار کسانی است که در طول این چهل سال شکستهای سنگینی را به آمریکا وارد کردند.

وی افزود: سپاه پاسداران به خاطر دفاع از ارزش‌ها و انقلاب مورد هجمه آمریکای خیانتکار قرار گرفتند و تجلیل از زحمات آن‌ها وظیفه‌ای همگانی است.
ستوان یکم پاسدار اسماعیل معززی فرمانده بسیج دیشموک ضمن تقدیر وتشکر وخیرمقدم خدمت مسئولین درراس امام جمعه محترم،و با اشاره به حرکت خصمانه آمریکا، گفت: خوشحالم از اینکه می بینم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محبوبیتش ودربین مردم چندبرابر شده وبیش ازپیش مردم نسبت به این نهاد انقلابی  توجه و عنایت دارند.

معززی بیان کرد: مسوولیت سپاه هم بیشتر شده و این را افتخار می دانیم که به مردم و کشور خدمت کنیم و ازاقدام پسندیده مسوولین هم در حمایت از سپاه؛ قدردانی می شود.

 

صفا حبیبی بخشدار دیشموک ضمن محکومیت اقدام امریکا در تروریس خواندن سپاه؛ گفت: سپاه همیشه پای کار بوده است.

حبیبی گفت: سپاه همیشه در همه عرصه ها به کمک دولت می شتابد.

در پایان از سروان معززی فرمانده بسیج و سروان انصاری مسوول بسیج دانش اموزی و آقای غفاری مسوول قرارگاه ابادانی سپاه تجلیل شد