گزارش تصویری

مسابقات فوتبال روستایی عشایری بخش دیشموک با حضور ۲۴ تیم درحال برگزاری است.

 

به گزارش خبر دیشموک ؛ مسابقات فوتبال روستایی عشایری بخش دیشموک هر سال برگزار می‌شود و امسال هم پرشورتر از همیشه با هیجان زیاد در حال برگزاری است.

 

حبیب برمال مسئول برگزاری مسابقات در گفتگو با خبر دیشموک گفت : با حضور ۳۲ تیم مسابقات را آغاز کردیم و استقبال جوانان بسیار خوب بود.

 

 

رحمان اندیک مسئول ورزش و جوانان دیشموک بیان کرد: شور و اشتیاق خاصی در منطقه برای برگزاری مسابقات به وجود آمد، امیدداریم جوانان همیشه با ورزش زندگی سالم و پاکی را دنبال کنند.

 

 

لازم بذکر است رئیس کمیته داوران فوتبال دیشموک امروز به محل برگزاری مسابقات رفت و بعد از بررسی مشکلات و شنیدن حرف های تیمداران گفت: مسئولان تیم ها اعتراضات خود را بصورت مکتوب در اختیار مسئولان برگزار کننده بگذارند و حتما پاسخ مثبتی دریافت خواهد نمود.

 

 

سید محمد قاضی منش به همراه دو کمک خود بازی تیم های اسفندان و لیراب را به نحو احسن قضاوت کرد و در پایان مورد تحسین و تشویق مربیان و بازیکنان و هواداران حاضر در ورزشگاه قرار گرفتند.

 

در جریان مسابقات امروز رئیس اتفاقات برق دیشموک جبارفاطمی کیا به خبرنگار خبر دیشموک گفت : در پایان مسابقات از تیم اخلاق تقدیر میکنم.

همچنین از هوادار معلول در ورزشگاه توسط مسئول ورزش و جوانان شهر دیشموک رحمان اندیک و دروازه بان پرسپولیس دیشموک ثارالله تابیده تقدیر و هدایایی نقدی و غیر نقدی اهدا گردید ، همچنین قرار شد فرمانده کلانتری اسفندان ؛ سروان فضیلت فر از این معلول در محل فرماندهی روستای اسفندان تجلیل شود.

درضمن ایرجی خواه سرمربی  مربی تیم سپاهان دیشموک قهرمان لیگ برتر فوتبال دیشموک و سالار دهش سرمربی پرسپولیس دیشموک در محل برگزاری مسابقات حضور داشتند و از نزدیک مسابقات را زیر نظر داشته و شاید به دنبال انتخاب بازیکن برای لیگ های استانی بودند.

خبر دیشموک با تقدیر از فعالیت مسئول ورزش و جوانان بخش دیشموک گفت:  نوقصاتی هست که امیدواریم برطرف شود تا با احساسات جوانان بازی نشود، البته در مدت حضور رحمان اندیک در راس ورزش بخش دیشموک فعالیت های مثبت زیادی انجام شد که امید داریم این روند ادامه داشته باشد.

 

نتایج بازیهای روز شنبه ۳ فروردین ۹۸

پدیده بردله ۲دهیاری تنگ کوشک۱

دهیاری اسفندان۳دهیاری لیراب۰
دهیاری باقلادان۲معدن لیراب۲

امیددلی۳وحدت سردو۲

دهیاری پاتاوه۴سرخابی سردو۴

گزارش تصویری:

 

 

 

 

lop