مسوول ورزش و جوانان دیشموک خبر داد:

مسئول ورزش و جوانان افزود: در مسابقات گرامیداشت دهه فجر بیش از ۳۰۰۰ هزار نفر شرکت کردند.

اختتامیه مسابقات ورزشی دهه فجر دیشموک با حضور امام جمعه محترم ، بخشدار و مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش دیشموک و جمعی از مسئولان دیشموک در روستای اسفندان که همزمان با برگزاری فینال مسابقات جام فوتسال بود به پایان رسید.
در این مسابقات که بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بخش بهمئی غربی برگزار شدند تیم ستارگان اسفندان با غلبه بر تیم سردو قهرمان شد .
اندیک مسئول ورزش و جوانان در حاشیه برگزاری مسابقات فوتسال بیان کرد: در دهه فجر امسال مسابقات مختلفی از جمله برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی، مسابقات تنیس روی میز و مسابقات گل کوچک در دیشموک، برگزاری همایش پیاده روی در روستاهای ده احمد و گراب، جشنواره مسابقات مختلفی ورزشی از جمله دارت، تنیس روی میز، حلقه و طناب کشی در روستای درغک، برگزاری مسابقات فوتسال روستایی با شرکت ۱۲ تیم در روستای اسفندان را داشتیم.
مسئول ورزش و جوانان افزود: در مسابقات گرامیداشت دهه فجر بیش از ۳۰۰۰ هزار نفر شرکت کردند.
اندیک با بیان اینکه در هفته آینده سالن دیشموک افتتاح خواهد شد، اظهار امیدواری کرد که تا پایان سال چمن مصنوعی روستای درغک هم افتتاح خواهد شد و سرانه ورزش در بخش دیشموک رشد قابل ملاحظه ای پیدا خواهد کرد وی همچنین از جناب آقای هاشمی نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان به خاطر نگاه ویژه به ورزش بخش دیشموک تقدیر و تشکر کرد.
مسئول ورزش و جوانان همچنین از امام جمعه محترم دیشموک و بخشدار محترم و نیروهای نظامی و امنیتی و هییت های ورزشی جهت همکاری در برگزاری مسابقات تقدیر و تشکر کرد.