باصدورپیامی/

سلمان بینا عضو جوان شورای شهر دیشموک با صدور پیامی از مردم جهت حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن دعوت بعمل آورده است.

متن پیام به شرح ذیل است.

«امسال به دلیل یاوه گویی های برخی از دولتمردان امریکا و غیر امریکا، مردم احساس می کنند که دشمن در حال کمین گرفتن و درصدد دشمنی است و به همین علت، به حول قوه الهی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از همیشه گرم تر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد.»

طلوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نویدبخش استمرار مقتدرانه و با ثبات نظام جمهوری اسلامی و بیانگر عزم و اراده آهنین ملت بزرگ ایران در مبارزه با استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار است.

ملتی که با رهبری‌های داهیانه پیر و امام خویش، بساط ظلم و ستم شاهنشاهی را درهم کوبیدند و پیروزی حق بر باطل را فریاد زدند.

دهه فجر و یوم‌الله ۲۲ بهمن، تجلی شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزاده کشورمان در گسستن زنجیرهای وابستگی به قدرت‌های استعمارگر و پیمودن گام‌های خود کفایی برای توسعه ایران عزیز است.

پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه پیشرفت کشور در تمام عرصه‌ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورمان در حوزه‌های مختلف از قبیل پزشکی، درمانی، نانو، هوافضا، انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای، سلول‌های بنیادی، تکنولوژی‌های نظامی فوق پیشرفته و … مرزهای دانش را درنوردیدند و استقلال و خود کفایی را برای این مرز و بوم به ارمغان آوردند.

اینجانب از شما مردم استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه شهرستان کهگیلویه و بخصوص مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه ی دیشموک دعوت میکنم تا در چهلمین بهار ازادی انقلاب اسلامی حضوری پرشورترازسالهای قبل داشته و نشان دهند تلاش غرب علیه ایران اسلامی، بی نتیجه و نقشه و افکارپلید دشمنان بی اثر و ختثی خواهد شد.

سلمان بینا عضو جوان شورای شهر دیشموک و خادم هیئت عزاداری عاشقان ثارالله(جوانان.)