گزارش سفری یکروزه/

حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور امروز و در سفر یکروزه به شهر دیشموک ضمن دیدار با امام جمعه و بخشدار، شهردار و رییس کمیته امداد امام(ره)؛ بازدید از حرم مطهر امامزاده میرسالار(ع)،از خانواده شهید افروغ سرکشی و با مادر شهید افروغ دیدار کرد.

در ادامه و در حاشیه ی این سفر؛ بسته های غذایی که از محل اجرای امینایه نیت از موقوفه مرحوم طاهری تامین شده به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در بین نیازمندان توزیع شد.

حجت الاسلام جنتی پور در دیدار با مسوولان دیشموک با اشاره به اهمیت وقف؛ گفت: وقف ماندگار و چشمه جاری است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تصریح کرد: بسیاری از کارهای کمک به نیازمندان و محرومان از محل موقوفه در این اداره کل انجام می شود.

حجت الاسلام جنتی پور اضافه کرد: از محل وقف کارهای همیشگی و پایدار می شود، انجام داد.

وی همچنین به دستاوردهای انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: همه ی بقاع متبرکه از آب و گاز و برق بهره مند هستند.

حجت الاسلام جنتی پور گفت: چون قبل از انقلاب را دیدیم الان قدر انقلاب را می دانیم.

وی بیان کرد: نظام انقلاب اسلامی خدمت زیادی به مردم ارائه می دهد.

حجت الاسلام جنتی پور با اشاره به اینکه؛ قبل از انقلاب مردم را به حساب نمی آوردند، گفت: مردم قدر این انقلاب را بدانند.

وی تصریح کرد: البته مشکلات و معضلاتی وجود دارد و خود مردم اراده مقابله دارند.

حجت الاسلام جنتی پور گفت: بسیاری از گرانی ها ربطی به خارج ندارد و با مدیریت میتوان حل کرد.

حجت الاسلام راوند امام جمعه دیشموک هم در این نشست ضمن خیرمقدم و تقدیر از مسوولان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ؛ گفت: انتظار داریم اوقاف نگاهی ویژه ای به دیشموک بخصوص به مساجد بخش داشته باشد.

همچنین مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بهمراه روابط عمومی اداره کل و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کهگیلویه و امام جمعه به زیارت امامزاده میرسالار (ع) عزیمت و از این حرم مطهر بازدید داشتند

✅دیدار باخانواده شهدا و سرکشی از مادر شهید افروغ

در ادامه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کهگیلویه و جمعی از مسوولان با مادر شهید افروغ دیدار و از این مادر شهید والامقام سرکشی کردند.

✳️توزیع بسته غذایی موقوفه بین نیازمندان

در پایان این سفر یکروزه؛ بسته های غذایی تامین شده از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در بین نیازمندان و محرومان دیشموک توزیع شد.

حجت الاسلام جنتی پور در گفتگو با خبرنگار با بیان اینکه، یکصد بسته غذایی موقوفه بین نیازمندان دیشموک توزیع شد، گفت: ارزش هر بسته غذایی بیش از یک میلیون و پانصدهزار ریال است.