به همت کمیته امداد امام(ره) و باهمکاری ستاد و دفتر نماز جمعه دیشموک و دهیاری روستای سربیشه علیاء/

به همت کمیته امداد و با همکاری دفترامام جمعه، بخشداری و دهیاری روستای سربیشه جشن شاد و متنوع به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در روستای سربیشه علیاء برگزار شد.

حجت الاسلام شیخ علی اکبر راوند امام جمعه دیشموک در حاشیه برگزاری جشن ۴۰سالگی انقلاب در روستای سربیشه عنوان کرد: انقلاب امام راحل در اقصی نقاط دنیا طرفدار دارد و برای بسیاری از جوامع و کشورها الگو می باشد.

وی افزود: به برکت این انقلاب؛ خدمات زیادی به مردم ارائه شد.

وی با اشاره به تبلیغ سوء رسانه های غرب به ناتوانی این انقلاب، گفت: از طریق شبکه های محتلف و ماهواره و ۲۰۰۰ شبکه ماهواره ای علیه انقلاب و نظام اسلامی تبلیغ غلط می کنند.

امام جمعه دیشموک با بیان اینکه؛ هیچ گونه خدمات و امکاناتی در زمان شاه به مردم ارائه نمیشد؛ افزود: بعد از انقلاب؛ اقصی نقاط کشور از نعمت راه و مسجد و امکانات و خدمات خوب برخوردار هستند.

حجت الاسلام راوند به دستاورده های نظام و انقلاب اشاره کرد و گفت: علئرغم مشکلات موجود؛ولی انصافا انقلاب به مردم خدمات خوبی ارائه می کند.

⚫️شیعه وظیفه سنگینی دارد و باید الگو باشد.

امام جمعه دیشموک گفت: نظام انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن به برکت خون شهدا بوجود امده و باید قدردان انقلاب باشیم.

حجت الاسلام راوند با بیان اینکه؛ نظام ما کارامد است؛ گفت: باید شکرگزار این انقلاب الهی باشیم.

علی رامین دهیار سربیشه علیاء هم در این جشن با اشاره به مطلبی با عنوان؛ به نام اعظمی که عظیمی چون خمینی آفرید،سلام برتو ای روح خدا، سلام برتو که بخشنده تر از آفتاب در آسمان ابدیت تابیدن گرفتی و باملائک در هم آمیختی.سلام بر توکه که از نظرها پنهان و در دلها جاودانه ای..؛ ضمن عرض خیر مقدم خدمت مهمانان حاضر در جشن چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران؛ گفت: ایام الله دهه فجر به همه فجرآفرینان ملت شریف ایران به خصوص حضار محترم ومهمانان عزیز در رأس امام جمعه محبوب وارزشی بخش دیشموک حاج آقا راوند و روحانیون حاضر در مجلس،مسؤلین کمیته امداد خمینی بخش واعضای شورای بخش و آقای غفاری همچنین اصحاب رسانه تبریک و تهنیت عرض میکنم.

وی افزود: از عزیزانی که محنت گذاشتند برسر ما تشریف آوردند و روستای سربیشه علیا را برای این آیین باشکوه انتخاب کردند؛ صمیمانه قدردانی می شود.

رامین تصریح کرد: این ایام جشن و سرور شادی در کشورمان است به همین مناسبت دفتر وستاد نماز جمعه دیشموک به اتفاق کمیته امداد امام خمینی برنامه را تدارک دیدند تا این جشن و شادمانی ماهم سهمی داشته باشیم.

رامین دهیار سربیشه با بیان اینکه؛ باید این جشن ها تداوم باشند؛ گفت: ملت ما ادامه دهنده آرمانهای خمینی کبیر بوده و خدماتی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد ستودنی و بر همگان آشکار است.

رامین با بیان اینکه در این جشن اجرای برنامه های متنوعی و اهداء جوایز وجود داشت؛ از رییس کمیته امداد جناب اقای ایزدی وامام جمعهو مجموعه بخشداری که در برگزاری این جشن همکاری داشتند؛ تقدیر می شود.