نیمروزی پرکار برای بخشدار پرتلاش و پیگیر در روستای درغک دیشموک:

صفا حبیبی بخشدار دیشموک بهمراه وحید اهنگ مدیر رسانه مردمی خبر دیشموک طی سفر نیمروزی از حوالی ظهر تا غروب و بدون اطلاع قبلی دهیار و شورا به روستای درغک سفر و بازدیدی پرکار داشتند.

حبیبی در ابتدا؛ از سالن نیمه کاره و البته در حال ساخت سالن ورزشی درغک بازدیدی کرد و گفت: امید است ان شالله بزودی کار ساخت آن تکمیل شود.

حبیبی در ادامه از درمانگاه روستای درغک بصورت سرزده بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید ضمن گفتگو با مسوول مرکز؛ گفت: در غیر ساعات اداری طوری تدبیری اندیشیده شود که در اسرع وقت پزشک بیمار را ویزیت و معاینه کند.

حبیبی نیاز این مرکز را؛ امبولانس، نیروی ماما و نیروی بهداشت خانواده عنوان و خاطرنشان کرد: در این راستا پیگیری ها انجام می شود.

وی همچنین از روند ساخت مدرسه روستا بازدید و طی صحبتهای صورت گرفته با پیمانکار؛ شروع کار ساخت این کار را رضایت بخش دانست.

بخشدار دیشموک در ادامه از نانوایی تعطیل روستا بازدید کرد و در جهت رفع خرابی و تعطیلی مکرر این نانوا تذکر داد و گفت: در اسرع وقت نانوا تعمیر و پخت نان انجام و تحویل مردم شود؛ در غیر اینصورت کیسه های آرد باقیمت دولتی بین مردم روستای درغک توزیع گردد.

#حبیبی بخشدار دیشموک؛ همچنین از روند دیوار کشی زمین چمن مصنوعی روستا بازدید و گفت: طی رایزنی با پیمانکار پروژه؛ این چمن در دهه فجر افتتاح و تحویل مردم و ورزشکاران می شود.

بخشدار دیشموک طی رایزنی با اهالی یک کوچه؛ از رفع معارض خبر داد و گفت: با همکاری مردم این روستا؛ معارض یک کوچه برطرف و مشکل مسیر ارتباطی مردم برطرف شد.

حبیبی همچنین از پروژه جدول کشی روستای تنگ کوشک بازدید داشته است.