امام جمعه دیشموک

امام جمعه دیشموک: مسوولان نسبت به دیشموک بی توجه هستند.
به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، حجت الاسلام علی اکبر راوند امام جمعه شهر دیشموک ضمن توصیه مردم به تقوای الهی اظهار کرد: تقوای الهی پیشه کنید معاشرت خوب داشته باشید و باپوشیدن لباسهای زیبا ضمن رعایت کردن حجاب خود از سء ظن و بدبینی که باعث تزلزل و فروپاشی خانواده می شود دوری کنید چون تقوای الهی برای رسیدن به بهشت و ۀخرت بسیار ضروری است.
وی در ادامه با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین بار دیگر بر پیروزی فلسطین و ناوبودی رژیم صهیونیسم بشارت و تاکید کردند که فلسطین در تلاویو تشکیل حکومت می دهد.
امام جمعه دیشموک گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری در سالهای گذشته که ۲۵ سال دیگر رژیم صهیونیسم نابود می شود و وجود ندارد تشریح کرد تشکیل حکومت فلسطین در تلاویو خود نشانه و وعده الهی بر نابودی این رژیم است .
وی ضمن تبریک انتصاب آیت الله لاریجانی به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: انتصاب آیت الله لاریجانی توسط رهبر معظم انقلاب به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام نشانه شایسته بودن آیت الله لاریجانی است .
خطیب نماز جمعه شهر دیشموک گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با توجه به نقش بی بدیل مجمع در اداره استحکام نظام بسیار تاکید دارند که این مجمع باید ریاستی با اقتدار داشته باشد و باید کسی باشد که بر تغییرات ساختاری و محتوایی اجرا کننده هم با اقتدار عمل کنند و هم برخوردار باشد.
وی تصریح کرد: آیت الله لاریجانی با داشتن سوابق خوب در کارنامه خود می تواند منشاء خیرات باشد و با حضور ایشان منشاء تحولات در روند کارآمدی نظام و مجمع تشخیص مصلحت نظام شوند.
امام جمعه دیشموک گفت: از منظر مقام معظم رهبری چهل سالگی انقلاب اسلامی نشانه پیری نیست بلکه انقلاب اسلامی سخن از حرکت بی نظیر این انقلاب در تاریخ دنیا است.
وی با اشاره به امروز ۱۴ روز جهاد کشاورزی ضمن تبریک این روز به جهادگران در عرصه جهاد کشاورزی گفت: اقدامات خوبی در منطقه دیشموک صورت پذیرفت اما نیمه کاره رها شدن برخی پروژه های جهاد کشاورزی در منطقه آجم و دلی اسفندان ناشن بر بی توجهی مسوولان در بخش دیشموک است.
امام جمعه دیشموک گفت: پروژه اجم که باعث هزینه و اختصاص بودجه ای کلان در منطقه آجم شد بر اثر نیمه کاره رها شدن این طرح توسط مسوولان و عدم نظارت کافی باعث مشکلات بسیار زیادی در این منطقه شده است.
وی اذعان کرد: دولت باید نظارت بیشتری در خصوص این طرح در منطقه آجم در دستور کار خود قرار می داد تا مشکلات مردم حل می شد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی گفت: نیمه کاره رها شدن پمپاژ آب کشاورزی دلی اسفندان یکی دیگر از پروژه های نیمه کاره رها شدن در منطقه دیشموک است که مسوولان بر اثر بی توجهی به این طرح باعث شده که این طرح راکد بماند و طرحههای همزمان با این طرح در دیگر نقاط استان یا افتتاح و یا پیشرفت خوبی داشته است.
وی گفت: از مسوولان می خواهم تا به بخش دیشموک نگاه ویژه ای داشته باشند و بی توجهی مسوولان نسبت به بخش دیشموک باعث نیمه کاره رها شدن این پروژ ه ها در منطقه دیشموک است.
راوند عنوان کرد: مسوولان اگر بودجه ای به این طرحها اختصاص دادند چرا افتتاح نشده اند و اگر اختصاص داده نشده چرا اختصاص نمی دهند .
وی گفت: طرحههای اجرای همزمان این طرحهها در منطقه گچساران به بهره برداری رسیدند اما در دیشموک همچنان نیمه کاره رها شده است.
امام جمعه دیشموک ضمن تقدیر و تشکر به حجت الاسلام برازش مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی و حضور ایشان در نماز جمعه دیشموک گفت: خدمات سازمان تبلیغات اسلامی در منطقه دیشموک قابل تقدیر است .
وی متذکر شد: هدیه سیستم صوتی به دیشموک از طرف حجت الاسلام برازش و همچنین ارائه خدمات فرهنگی و مذهبی به دیشموک از طرف سازمان تبلیغات در منطقه دیشموک قابل ستودنی است.